Usługa przeprowadzki wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich

Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Dąbrowa Górnicza
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Małe zamówienie na przeprowadzkę sprzętu i dokumentacji dla kuratorów w Dąbrowie Górniczej. Tryb: zapytanie ofertowe. Termin: 9.06.2026 r. Brak wyceny w treści. Wymagane załączenie wzoru umowy i formularza.

Treść ogłoszenia

Zapytanie ofertowe OFIN.262.12.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Strona korzysta z plików

cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z

Polityką prywatności

. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików

cookies

w Twojej przeglądarce.

Zamknij informację o

cookies

Przejdź do wyszukiwarki

Przejdź do menu

Przejdź do treści

Mapa serwisu

Zapytanie ofertowe OFIN.262.12.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Sąd Rejonowy

w Dąbrowie Górniczej

Wyszukiwarka

Wyszukiwana fraza

Szukaj

Ustawienia

Zmień kontrast

Czcionka

Powiększ czcionkę

Biuletyn Informacji Publicznej

otwiera się w nowym oknie

Ogłoszenia

expand menu Ogłoszenia

Aktualności i komunikaty

Ogłoszenia sądowe

Ogłoszenia komornicze

Działalność sądu

expand menu Działalność sądu

Podstawa działania

Siedziba i godziny urzędowania

Struktura organizacyjna

Kierownictwo, organy sądu

Praca w sądzie

Zamówienia publiczne

Majątek i dochody jednostki

Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu

Obsługa interesanta

expand menu Obsługa interesanta

Załatw sprawę przez internet

Informacje dodatkowe dla interesantów

Opłaty

Orzecznictwo

Dostęp do informacji publicznej

Skargi i wnioski

Ochrona danych osobowych (RODO)

Informacje dodatkowe

expand menu Informacje dodatkowe

Przyjazny pokój przesłuchań

Inne

Redakcja

Strona główna BIP

otwiera się w nowym oknie

Jednostka nadrzędna

Ważne linki

Pomoc prawna

Mediacje

Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami

Ankieta oceny satysfakcji interesanta

Rodzina 800+

otwiera się w nowym oknie

Niebieska linia

otwiera się w nowym oknie

Strona główna

Działalność sądu

Zamówienia publiczne

Zapytanie ofertowe OFIN.262.12.2026

Zapytanie ofertowe OFIN.262.12.2026

Link do artykułu został skopiowany do schowka.

×

Nazwa:

Usługa przeprowadzki wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej

Oznaczenie postępowania:

OFIN.262.12.2026

Tryb:

zapytanie ofertowe

Termin składania ofert:

9 czerwca 2026 r. godz. 11:00

Dokumentacja:

Zaproszenie do składania ofert (PLIK PDF, 107Kb)

Załącznik nr 1- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia(PLIK PDF, 251 Kb)

Załącznik nr 2- formularz ofertowy(PLIK WORD, 58Kb)

Załącznik nr 3 - Wzór umowy(PLIK PDF, 320Kb)

Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna(PLIK WORD, 22Kb)

Rozstrzygnięcie postępowania:

Informacja o wyborze oferty (Plik PDF, 79 KB)

Osoba kontaktowa:

Marta Kostecka

Drukuj informację

otwiera się w nowym oknie

Rozwiń rejestr zmian

Rejestr zmian dla: Zapytanie ofertowe OFIN.262.12.2026

Podmiot odpowiedzialny:

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Wytworzył:

b/d

Opublikował:

Admin SRDG

Dokument z dnia:

2026-06-11 10:32:03

Publikacja w dniu:

2026-06-11 10:32:03

Zmiany:

Podejrzyj

Podmiot odpowiedzialny:

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Wytworzył:

b/d

Opublikował:

Admin SRDG

Dokument z dnia:

2026-06-09 10:47:48

Publikacja w dniu:

2026-06-09 10:47:48

Zmiany:

Podejrzyj

Podmiot odpowiedzialny:

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Wytworzył:

b/d

Opublikował:

Admin SRDG

Dokument z dnia:

2026-06-03 12:14:54

Publikacja w dniu:

2026-06-03 12:14:54

Zmiany:

Podejrzyj

Informacje

Mapa serwisu

Polityka prywatności

Kontakt z administratorem

Pomoc

Deklaracja dostępności

Dane teleadresowe

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

ul. Graniczna 23

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. (32) 295-94-65

NIP 629-15-22-610

Regon 000 322 063

Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.

2026

Copyright by

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przeprowadzka wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich

    Usługa transportu i przeprowadzki sprzętu oraz dokumentacji dla kuratorów sądowych.

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneśląskie

Usługa przeprowadzki wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne