Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych w Iłży w 2026 r.
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W IŁŻY, Iłża
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- miasto i gmina Iłża
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie na remonty dróg gminnych w Iłży. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego (do 170 tys. zł). Termin składania ofert: 12.06.2026. Realizacja w 2026 roku. Brak szczegółów technicznych w opisie, wymagane załączniki: Zapytanie ofertowe, Wycena, Projekt umowy, Oświadczenie o wykluczeniu, Zestawienie robót.
Treść ogłoszenia
Gmina Iłża zaprasza do złożenia ofert w postępowaniu pn. Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych na terenie miasta i gminy Iłża w roku 2026
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Rodzaj dokumentu
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina dodatkowa
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Numer
9/2024-2029/2026/ /
Data podpisania
2026-06-12 11:10
Dokumenty nowelizujące
Dokument nie został znowelizowany
Dokumenty nowelizowane
Dokument nie nowelizuje innych dokumentów
Załączniki (5)
Oprogramowanie
Pobierz wszystkie załączniki
Załącznik nr 1 - Zapytanie ofertowe
891 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-06-12
Data publikacji:
2026-06-12
Załącznik nr 2- Formularz ofertowo-cenowy
21 kB
Wytworzył:
Data publikacji:
2026-06-12
Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy
156 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-06-12
Data publikacji:
2026-06-12
Załącznik nr 4 - Oświadczenie dotyczące podstaw wykluczenia z postępowania
16 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-06-12
Data publikacji:
2026-06-12
Załącznik nr 5 -Zestawienie robót budowlanych wraz z ich lokalizacją
135 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-06-12
Data publikacji:
2026-06-12
Opublikował:
Rafał
Ostatnia aktualizacja:
12 / 06 / 2026
Opublikowano:
12 / 06 / 2026
Historia zmian
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Części zamówienia (1)
Część 0: Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach gminnych
Wykonanie napraw nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Iłży.
Dokumenty (5)
- Załącznik nr 1 - Zapytanie ofertowe891 kB.html
- Załącznik nr 2- Formularz ofertowo-cenowy21 kB.html
- Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy156 kB.html
- Załącznik nr 4 - Oświadczenie dotyczące podstaw wykluczenia z postępowania16 kB.html
- Załącznik nr 5 -Zestawienie robót budowlanych wraz z ich lokalizacją135 kB.html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.