Kompleksowe usługi pralnicze

Zamawiający: GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 6 ŚLĄSKIEGO UNIWER, Katowice

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Katowice, ul. Medyków 16
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Szpital w Katowicach szuka wykonawcy do kompleksowych usług pralniczych. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Szczegóły, dokumentacja i składanie ofert dostępne wyłącznie na platformie Marketplanet od 09.06.2026. Brak informacji o wartości i terminach w treści ogłoszenia.

Treść ogłoszenia

Informacje ogólne

GCZD Katowice

Statut

Regulamin organizacyjny

Regulamin ZFŚS

Zarząd

Struktura własnościowa i majątek

Raporty o sytuacji ekonomiczno-finansowej Szpitala

Sygnalizowanie naruszeń prawa

Zamówienia publiczne

Archiwum Zamówień Publicznych przed 2022 rokiem

Konkursy ofert

Archiwum konkursów ofert przed 2022 rokiem

Konkursy ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych

Archiwum konkursów ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przed 2022 rokiem

Skargi i wnioski

Praca

Udostępnianie dokumentacji medycznej

Informacja o stosowaniu monitoringu wizyjnego

Informacje nieudostępnione

Rejestry, ewidencje, archiwa

Rejestry

Ewidencje

Archiwa

Obsługa biuletynu

Instrukcja obsługi

Redakcja

Mapa strony

Polityka cookies

Deklaracja dostępności

Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)

Archiwum Plan Postępowań

Jesteś tutaj:

Informacje ogólne

Zamówienia publiczne

Kompleksowe usługi pralnicze

Kompleksowe usługi pralnicze

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Zamawiający:

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

40-752 Katowice; ul. Medyków 16

woj. Śląskie, pow. m. Katowice

tel. (32) 207 15 10

Zamawiający ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t.j.Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), dla zamówienia o nazwie:

„Kompleksowe usługi pralnicze”

INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t.j.Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), numer

ZP/25/26 – „Kompleksowe usługi pralnicze” od dnia 09.06.2026 r.

publikowana i przekazywana będzie na platformie elektronicznej.

Wejście na platformę poprzez link:

Platforma Marketplanet

Wykonawca celem skorzystania z platformy winien z odpowiednim wyprzedzeniem założyć darmowe konto na platformie.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu 22 257 22 23 lub

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

gdzie otrzymacie Państwo Pełne wsparcie.

Szczegóły

Wprowadził

Wprowadził:

Rafał Mroczkowski

Wytworzył

Wytworzył:

Aleksandra Niezgoda

(Starszy Inspektor)

Podmiot udostępniający

Podmiot udostępniający:

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

40-752 Katowice, ul. Medyków 16

Kategoria

Kategoria:

Zamówienia publiczne

Data publikacji

Opublikowano:

09 czerwiec 2026, 00:00

Odsłony

Odsłon:

29

Historia zmian

Opis

Data

Zmieniający

Porównaj

Ogłoszenie zamówienia

Data:

09-06-2026 06:32

Zmieniający:

Rafał Mroczkowski

09-06-2026 06:32

Rafał Mroczkowski

Redakcja BIP

Rafał Mroczkowski

Email:

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

Telefon:

+48 32 207 1542

Funkcja:

Administrator strony

Odpowiedzialność:

Redaktor strony podmiotowej BIP, Zarządzanie publikacjami w BIP.

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Kompleksowe usługi pralnicze

    Usługi pralnicze dla Szpitala Klinicznego w Katowicach.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień