Okresowa (5-letnia) kontrola stanu technicznego budynków OSP w gminie Mirzec
Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)
Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Mirzec
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Gmina Mirzec) szuka wykonawcy do 5-letniej kontroli stanu technicznego budynków OSP. Usługa obejmuje kontrolę zgodną z Prawem budowlanym, z wyłączeniem przewodów kominowych i kotłów gazowych. Termin składania ofert: 11.06.2026. Brak informacji o wartości zamówienia i szczegółowych wymaganiach w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Gmina Mirzec zaprasza do składania ofert cenowych na zadanie pn.:„Okresowa (5-letnia) kontrola stanu technicznego budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Mirzec.”Opis przedmiotu zamówienia:Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu okresowej, pięcioletniej kontroli stanu technicznego budynków Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP), zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) z wyłączeniem kontroli stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) oraz kontroli kondensacyjnego kotła gazowego wraz z badaniem szczelności instalacji gazowej.ZAPYTANIE OFERTOWEpdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:48PobierzZałącznik nr 1 – Formularz ofertowypdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:48PobierzZałącznik nr 2 – Wykaz obiektów OSPpdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:48PobierzZałącznik nr 3 – Projekt umowypdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:49PobierzZałącznik nr 4 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejpdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:50PobierzZałącznik nr 5 – Oświadczenie o braku powiązańpdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:50PobierzZałącznik nr 6 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rpdf, Dodano: 11/06/2026 o 14:50PobierzProtokół z otwarcia ofert IN.271.31.2026.MG-sigpdf, Dodano: 19/06/2026 o 13:10Pobierz
Części zamówienia (1)
Część 0: Okresowa (5-letnia) kontrola stanu technicznego budynków Ochotniczych Straży Pożarnych
Usługa kontroli stanu technicznego budynków OSP w gminie Mirzec przez 5 lat, zgodnie z Prawem budowlanym.
Dokumenty (10)
- ZAPYTANIE OFERTOWEpdf
- Załącznik nr 1 – Formularz ofertowypdf
- Załącznik nr 2 – Wykaz obiektów OSPpdf
- Załącznik nr 3 – Projekt umowypdf
- Załącznik nr 4 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejpdf
- Załącznik nr 5 – Oświadczenie o braku powiązańpdf
- Załącznik nr 6 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rpdf
- Protokół z otwarcia ofert IN.271.31.2026.MG-sigpdf
- Protokół z otwarcia ofert IN.271.31.2026.MG — sprostowaniepdf
- ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY-sigpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.