Szkolenie personelu podmiotów ochrony ludności w zakresie KPP
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Strzegowo
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na szkolenie personelu podmiotów ochrony ludności z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP). Zamawiający: Urząd Gminy Strzegowo. Termin składania ofert: 23 czerwca 2026 r. do godz. 12:00. Szacowana wartość: 10 000,00 zł netto. Dokumentacja dostępna w BIP.
Treść ogłoszenia
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Szkolenie personelu podmiotów ochrony ludności w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP)" Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Szkolenie personelu podmiotów... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego - Budowa placu zabaw w miejscowości Strzegowo Postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego - Modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Pokrytki w ramach zadania "Modernizacja systemu wodociągowego w gminie Strzegowo" Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Szkolenie personelu podmiotów ochrony ludności w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP)" Załączniki Zaproszenie do składania ofert 747.61 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 1 - Formularz oferty 57.22 KB docx Pobierz Załącznik Nr 2 - Projekt umowy 735.67 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia 383.81 KB pdf Pobierz Załącznik Nr 4 - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych 384.31 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 czerwca 2026 13:43 Dokument wprowadzony do BIP przez: Konrad Stawiski Ilość wyświetleń: 39 12 czerwca 2026 13:45 ( Konrad Stawiski ) - Opublikowanie dokumentu. 12 czerwca 2026 13:44 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_-_klauzula_informacyjna_dotyczaca_przetwarzania_danych _osobowych.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 czerwca 2026 13:44 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_-_opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 12 czerwca 2026 13:43 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 czerwca 2026 13:43 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_-_formularz_oferty.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 czerwca 2026 13:43 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 12 czerwca 2026 13:43 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 3929600 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (1)
Część 0: Szkolenie personelu podmiotów ochrony ludności w zakresie KPP
Szkolenie personelu z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP).
Dokumenty (6)
- Zaproszenie do składania ofert747.61KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 1 - Formularz oferty57.22KBdocxPobierzdocx
- Załącznik Nr 2 - Projekt umowy735.67KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia383.81KBpdfPobierzpdf
- Załącznik Nr 4 - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych384.31KBpdfPobierzpdf
- Zawiadomienie o wyborze oferty271.2KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.