Sporządzenie oceny technicznej stanu technicznego zbiornika bezodpływowego
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Komornica, gm. Wieliszew, działka ewid. nr 450
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sporządzenie oceny technicznej stanu technicznego zbiornika bezodpływowego (w tym szczelności) zlokalizowanego w Komornicy (gm. Wieliszew). Zamawiający: PINB w Legionowie. Termin składania ofert: 15.07.2026. Brak informacji o wartości zamówienia i wymaganiach kwalifikacyjnych w udostępnionym tekście.
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#102/2026ocena techniczna stanu technicznego zbiornika bezodpływowegoSporządzenie oceny technicznejOgłoszenie ważne do:15.07.2026Data publikacji:11.06.2026Ostatnia aktualizacja:11.06.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w LegionowieDane organu:Województwo Mazowieckieul. Sikorskiego 1105-119 LegionowoZnak sprawy:PINB.5145.11.2025.STPrzedmiot zleceniaOpis:sporządzenie i przedłożenie w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Legionowie, oceny technicznej stanu technicznego zbiornika bezodpływowego zlokalizowanego na działce ewid. nr 450 w miejscowości Komornica gm. Wieliszew, zawierającej również informację dotyczącą szczelności zbiornika.Województwo:MazowieckiePowiat:legionowskiTyp obiektu:ZbiornikRodzaj prac:Sporządzenie oceny technicznejInformacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:ndPełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Sporządzenie oceny technicznej stanu technicznego zbiornika bezodpływowego
Sporządzenie i przedłożenie oceny technicznej stanu technicznego zbiornika bezodpływowego, zawierającej również informację dotyczącą szczelności zbiornika.
Dokumenty (1)
- zapytanie ofertowepdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.