Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, ul. Naftowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę projektową: wykonanie koncepcji drogowej dla rozbudowy ul. Naftowej w Częstochowie. Postępowanie dotyczy wyłącznie opracowania dokumentacji koncepcyjnej. Termin składania ofert: 9 czerwca 2026 r. (zgodnie z datą publikacji zaproszenia). Brak informacji o wartości zamówienia i szczegółowych wymaganiach w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie (ZP.26.2.104.2026)
2026-06-09 13:08
Załączniki
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (104) 09.06.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (104) 09.06.2026.pdf
290.67 KB
6. OŚWIADCZENIE.doc
6. OŚWIADCZENIE.doc
32 KB
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
39.5 KB
9. WYKAZ USŁUG.doc
9. WYKAZ USŁUG.doc
34 KB
3. MAPA.pdf
3. MAPA.pdf
271.95 KB
4. WZÓR UMOWY.pdf
4. WZÓR UMOWY.pdf
194.97 KB
7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
472.12 KB
5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.43 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
36 KB
8. WYKAZ OSÓB.docx
8. WYKAZ OSÓB.docx
20.13 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Usługa projektowa polegająca na opracowaniu koncepcji drogowej dla rozbudowy ulicy Naftowej w Częstochowie.
Dokumenty (11)
- Instrukcja
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (104) 09.06.2026.pdf
- 6. OŚWIADCZENIE.doc
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 9. WYKAZ USŁUG.doc
- 3. MAPA.pdf
- 4. WZÓR UMOWY.pdf
- 7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
- 5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 8. WYKAZ OSÓB.docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.