Usługa administrowania systemami IT i wsparcia wdrożeń dla WFOŚiGW w Gdańsku
Zamawiający: WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W GDAŃSKU, Gdańsk
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gdańsk
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na administrowanie systemami informatycznymi oraz wsparcie techniczne i wdrożeniowe dla WFOŚiGW w Gdańsku. Termin realizacji: 12 miesięcy. Oferta składana na podstawie załącznika nr 1 (OPZ) i nr 2 (formularz). Brak danych o wartości szacunkowej i terminie składania ofert w treści ogłoszenia.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oferty na formularzu ofertowym (Załącznik 2)
- Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (Załącznik 5)
- Oświadczenie o dysponowaniu osobą (Załącznik 3)
- Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych (Załącznik 7)
Treść ogłoszenia
11 czerwca 2026
Kategoria
Zamówienia publiczne
Autor
Marek Szczodrowski
Comment off
Zapytanie ofertowe nr ZP.230.012.2026 z dnia 11.06.2026 r.
Zapytanie ofertowe nr ZP.230.012.2026 z dnia 11.06.2026 r.
Dotyczy
:Usługa administrowania systemami informatycznymi oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych rozwiązań w ramach działalności statutowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w okresie 12 miesięcy.
Rodzaj ogłoszenia
: zapytanie ofertowe.
Zapytanie ofertowe
1 plik(i)
201.76 KB
Pobierz
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia
1 plik(i)
220.43 KB
Pobierz
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy
1 plik(i)
19.71 KB
Pobierz
Załącznik nr 3 - Oświadczenie o dysponowaniu osobą
1 plik(i)
27.17 KB
Pobierz
Załącznik nr 4 - propozycja treści zobowiązania innego podmiotu
1 plik(i)
26.76 KB
Pobierz
Załącznik nr 5 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia Wykonawcy
1 plik(i)
21.90 KB
Pobierz
Załącznik nr 6 - Wzór umowy
1 plik(i)
135.74 KB
Pobierz
Załącznik nr 7 - Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych
1 plik(i)
283.39 KB
Pobierz
Załącznik nr 8 - Lista weryfikacyjna
1 plik(i)
23.42 KB
Pobierz
Udostępnij
Previous
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa administrowania systemami informatycznymi oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych rozwiązań
Administrowanie systemami IT, rozwiązywanie problemów technicznych oraz wdrażanie nowych rozwiązań dla statutowej działalności WFOŚiGW w Gdańsku.
Dokumenty (9)
- Zapytanie ofertowepdf
- Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówieniapdf
- Załącznik nr 2 - Formularz ofertowydoc
- Załącznik nr 3 - Oświadczenie o dysponowaniu osobądoc
- Załącznik nr 4 - propozycja treści zobowiązania innego podmiotudoc
- Załącznik nr 5 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia Wykonawcydoc
- Załącznik nr 6 - Wzór umowypdf
- Załącznik nr 7 - Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowychpdf
- Załącznik nr 8 - Lista weryfikacyjnadoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.