Dostawa kabur i ładownic uniwersalnych do pistoletów
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę fabrycznie nowych kabur i ładownic uniwersalnych do pistoletów: Walther P-99, CZ P-10C oraz Glock. Termin składania ofert: 12.06.2026 r. (godzina niepodana). Zamówienie ogłoszono 09.06.2026. Brak informacji o wartości szacunkowej, lokalizacji dostawy oraz szczegółowych wymaganiach w udostępnionym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
ZAPYTANIA OFERTOWE
OGŁOSZONE
Zapytanie ofertowe na dostawę fabrycznie nowych kabur i ładownic uniwersalnych do pistoletu Walther P-99, CZ P-10C oraz Glock.
Termin składania ofert: 12.06.2026 r.
Zapytanie ofertowe na dostawę fabrycznie nowych kabur i ładownic uniwersalnych do pistoletu Walther P-99, CZ P-10C oraz Glock.
09.06.2026 12:40
(pdf 823.86 KB)
Formularz ofertowy - kabury i ładownice do pistoletu uniwersalne
09.06.2026 12:40
(docx 20.12 KB)
Data publikacji 09.06.2026
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Koszałka / Sekcja Techniki Specjalnej WTiZ
Osoba udostępniająca informację:
Beata Koszałka
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa kabur i ładownic uniwersalnych
Dostawa fabrycznie nowych kabur i ładownic uniwersalnych do pistoletów Walther P-99, CZ P-10C oraz Glock.
Dokumenty (2)
- Zapytanie ofertowe na dostawę fabrycznie nowych kabur i ładownic uniwersalnych do pistoletu Walther P-99, CZ P-10C oraz Glock.09.06.2026 12:40(pdf 823.86 KB)pdf
- Formularz ofertowy - kabury i ładownice do pistoletu uniwersalne09.06.2026 12:40(docx 20.12 KB)docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.