Informacja o rozstrzygnięciu przetargu na poddzierżawę części plaży w Dębkach
Zamawiający: PUBLICZNY ŻŁOBEK W WIERZCHUCINIE, Krokowa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dębki, gm. Krokowa, obręb geodezyjny Żarnowiec, działka nr 451/14
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument to informacja o ROZSTRZYGNIĘCIU przetargu, a nie zaproszenie do składania ofert. Przetarg odbył się 09.06.2026 r. na poddzierżawę 4 części plaży w Dębkach (sezon letni 2026). Nie można złożyć oferty na podstawie tego dokumentu, ponieważ postępowanie zostało już zakończone.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenia o przetargach
Czytaj tekst
Gm. Krokowa - I N F O R M A C J A
O ROZSTRZYGNIĘCIU PRZETARGU.
Krokowa, 10.06.2026 r.
ZPGN.6845.3.11.2026.MK
I N F O R M A C J A
O ROZSTRZYGNIĘCIU PRZETARGU.
Na podstawie § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na nabycie nieruchomości (t.j. Dz.U. z 2021r. poz. 2213)
Wójt Gminy Krokowa
informuje, że
1/.
dnia 09.06.2026 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29.
2/.
odbył się
I (pierwszy) pisemny przetarg nieograniczony na poddzierżawę na czas oznaczony do 3 miesięcy w sezonie letnim 2026 r. części nieruchomości będących w dzierżawie Gminy Krokowa z przeznaczeniem na prowadzenie punktów usługowych.
Przedmiot przetargu
1/. Część nieruchomości, działka nr 451/14
położona w Dębkach, gm. Krokowa, obręb geodezyjny Żarnowiec, KW Nr GD2W/00054015/5, stanowiąca pas plaży znajdujący się pomiędzy podstawą wydmy a brzegiem morskim
Obszar nr 1
o powierzchni 60 m
2
– przejście na plażę nr 19 po stronie lewej
2/. Część nieruchomości, działka nr 451/14
położona w Dębkach, gm. Krokowa, obręb geodezyjny Żarnowiec, KW Nr GD2W/00054015/5, stanowiąca pas plaży znajdujący się pomiędzy podstawą wydmy a brzegiem morskim
Obszar nr 2
o powierzchni 60 m
2
- przejście na plażę nr 21 po stronie lewej
3/. Część nieruchomości, działka nr 451/14
położona w Dębkach, gm. Krokowa, obręb geodezyjny Żarnowiec, KW Nr GD2W/00054015/5, stanowiąca pas plaży znajdujący się pomiędzy podstawą wydmy a brzegiem morskim
Obszar nr 3
o powierzchni 60 m
2
– przejście na plażę nr 23 po stronie prawej
4/. Część nieruchomości, działka nr 451/14
położona w Dębkach, gm. Krokowa, obręb geodezyjny Żarnowiec, KW Nr GD2W/00054015/5, stanowiąca pas plaży znajdujący się pomiędzy podstawą wydmy a brzegiem morskim
Obszar nr 4
o powierzchni 6 m
2
– przejście na plażę nr 19 po stronie lewej
5/. Część nieruchomości, działka nr 451/14
położona w Dębkach, gm.
Części zamówienia (4)
Część 1: Obszar nr 1 - pas plaży przy przejściu nr 19
Część nieruchomości (działka 451/14) w Dębkach, pas plaży o powierzchni 60 m2 przy przejściu nr 19.
Część 2: Obszar nr 2 - pas plaży przy przejściu nr 21
Część nieruchomości (działka 451/14) w Dębkach, pas plaży o powierzchni 60 m2 przy przejściu nr 21.
Część 3: Obszar nr 3 - pas plaży przy przejściu nr 23
Część nieruchomości (działka 451/14) w Dębkach, pas plaży o powierzchni 60 m2 przy przejściu nr 23.
Część 4: Obszar nr 4 - pas plaży przy przejściu nr 19
Część nieruchomości (działka 451/14) w Dębkach, pas plaży o powierzchni 6 m2 przy przejściu nr 19.
Dokumenty (1)
- Inf.o rozstrzygniętym przetargu p.u. (PDF, 2.42Mb)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.