Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pliszczyn
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający wybrał najkorzystniejszą ofertę na przewóz dzieci do ZSP w Pliszczynie. Termin realizacji: od 01.09.2021 do 24.06.2022. Postępowanie zakończone, wybór oferty opublikowany 11.08.2021. Nie jest to wezwanie do składania ofert.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Wólka do szkół w roku szkolnym 2021/2022Dostawa mebli do przedszkoli w ramach projektu „Kosmiczne Przedszkole dla Kosmicznych Przedszkolaków z Pliszczyna i Turki”Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie i od 01.09.2021r do 24.06.2022r.ZałącznikiTreść informacji136.58KBpdfPobierzWiadomość powiązana zReferatyObywatelskiRejestr zmianData wytworzenia dokumentu:2021.08.10Dokument wytworzony przez:ObywatelskiOsoba odpowiedzialna za treść dokumentu:Elżbieta SkibaData wprowadzenia dokumentu do BIP:11 sierpnia 2021 15:35Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:29711 sierpnia 2021 15:36(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [informacja_bip_20210811.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 sierpnia 2021 15:35(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie
Usługa przewozu dzieci do szkoły w Pliszczynie.
Dokumenty (1)
- Treść informacji136.58KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.