Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2021/2022
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Wólka, Pliszczyn
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone wyborem oferty. Przedmiotem jest dowóz dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie oraz szkół na terenie gminy Wólka. Termin realizacji: 01.09.2021-24.06.2022. Zamówienie poniżej 170 tys. zł. Brak szczegółów w treści, brak możliwości złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie w roku szkolnym 2021-2022Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie i od 01.09.2021r do [link dostępny w aplikacji]rmacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Wólka do szkół w roku szkolnym 2021/2022ZałącznikiTreść informacji136.37KBpdfPobierzWiadomość powiązana zReferatyObywatelskiRejestr zmianData wytworzenia dokumentu:2021.08.10Dokument wytworzony przez:ObywatelskiOsoba odpowiedzialna za treść dokumentu:Elżbieta SkibaData wprowadzenia dokumentu do BIP:11 sierpnia 2021 14:14Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:30211 sierpnia 2021 14:14(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_20210811.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 sierpnia 2021 14:14(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2021/2022
Usługa przewozu dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie oraz szkół na terenie gminy Wólka.
Dokumenty (1)
- Treść informacji136.37KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.