Oświetlenie hybrydowe ścieżki ekologicznej

Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
gmina Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę i montaż oświetlenia hybrydowego (solarne) dla ścieżki ekologicznej. Postępowanie zakończone (wybór oferty 12.04.2021). Termin składania ofert minął w marcu 2021. Brak szczegółów wartości i specyfikacji w treści.

Treść ogłoszenia

Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złOświetlenie hybrydowe ścieżki ekologicznej w ramach inwestycji pn. Wykonanie ścieżki...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złPostępowanie na „dowóz uczestników projektu „Top Senior” do siedziby klubu seniora w Rudniku ” na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskiePostępowanie na „organizację wycieczek oraz wyjazdów dla uczestników Klubu Seniora w Rudniku” w ramach projektu „Top Senior”Oświetlenie hybrydowe ścieżki ekologicznej w ramach inwestycji pn. Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony LOFZałącznikiZaproszenie do złożenia oferty - oświetlenie hybrydowe (skan z podpisem)121.39KBpdfPobierzZaproszenie do złożenia oferty - oświetlenie hybrydowe (wersja cyfrowa)747.77KBpdfPobierzZałączniki: formularz ofertowy, wzór umowy, projekt wykonawczy8.86MBzipPobierzInformacja o złożonych zapytaniach w postępowaniu wraz z odpowiedziami.2.43MBpdfPobierzInformacja o drugim zapytaniu złożonym w postępowaniu wraz z odpowiedziami.100.28KBpdfPobierzInformacja o trzecim zapytaniu złożonym w postępowaniu wraz z odpowiedziami.1.41MBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenie hybrydowe (skan z podpisem)70.82KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenie hybrydowe (wersja cyfrowa)515.8KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:22 marca 2021 10:23Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:62812 kwietnia 2021 10:05(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__oswietlenie_hybrydowe_wersja_cyfrowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)12 kwietnia 2021 10:04(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__oswietlenie_hybrydowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 marca 2021 15:48(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedz_3_z_poprawka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »25 marca 2021 14:15(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedz_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 marca 2021 10:15(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedz_na_pytania1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 marca 2021 10:31(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.22 marca 2021 10:29(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalaczniki__formularz_ofertowy__wzor_umowy__projekt_wykonawczy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 marca 2021 10:26(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_zlozenia_oferty__oswietlenie_solarne__wersja_cyfrowa.p df] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 marca 2021 10:25(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_zlozenia_oferty__oswietlenie_solarne__podpisane.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 marca 2021 10:23(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Oświetlenie hybrydowe ścieżki ekologicznej

    Dostawa i montaż oświetlenia hybrydowego (solarne) w ramach inwestycji ścieżki ekologicznej.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Oświetlenie hybrydowe ścieżki ekologicznej — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne