Dowóz uczestników projektu Top Senior do siedziby klubu seniora w Rudniku
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie (siedziba klubu seniora w Rudniku)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przewóz osób (dowóz) uczestników projektu 'Top Senior' do klubu seniora w Rudniku (gmina Wólka). Postępowanie ma charakter poniżej 170 tys. zł. Termin składania ofert: 27 stycznia 2021. Zamówienie zostało już rozstrzygnięte (wybór oferty opublikowany 26 lutego 2021).
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złPostępowanie na „dowóz uczestników projektu „Top Senior” do siedziby klubu...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na zadanie:. Wykonanie usługi wywozu i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z budynku Urzędu Gminy Wólka, z prac porządkowych prowadzonych w miejscach publicznych na terenie Gminy Wólka, z boiska Orlik, ul. Brzozowa 32, 20-258 Turka, a także z budynku gminnego - Klub Seniora, Rudnik 27, 20-258 Rudnik. Odpady będą odbierane spod budynku Urzędu Gminy Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Jakubowice Murowane raz w tygodniu w wybrany dzieńOświetlenie hybrydowe ścieżki ekologicznej w ramach inwestycji pn. Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony LOFPostępowanie na „dowóz uczestników projektu „Top Senior” do siedziby klubu seniora w Rudniku ” na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskieZałącznikiZapytanie ofertowe606.01KBpdfPobierzZałącznik nr 1 – formularz oferty86.5KBdocPobierzZałącznik nr 2 - wzór umowy296.11KBpdfPobierzZałącznik nr 3 - oświadczenie o braku powiazań́261.06KBpdfPobierzInformacja o wyborze najlepszej oferty31.83KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:27 stycznia 2021 15:16Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:58226 lutego 2021 15:23(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najlepszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)27 stycznia 2021 15:20(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.27 stycznia 2021 15:19(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)więcej »27 stycznia 2021 15:19(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [umowa_wzor_przewoz.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)27 stycznia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_oswiadczenie_o_braku_powiazań.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)27 stycznia 2021 15:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_–_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)27 stycznia 2021 15:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)27 stycznia 2021 15:16(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa dowozu uczestników projektu Top Senior
Przewóz osób do klubu seniora w Rudniku w ramach projektu Top Senior.
Dokumenty (5)
- Zapytanie ofertowe606.01KBpdfPobierz
- Załącznik nr 1 – formularz oferty86.5KBdocPobierz
- Załącznik nr 2 - wzór umowy296.11KBpdfPobierz
- Załącznik nr 3 - oświadczenie o braku powiazań́261.06KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najlepszej oferty31.83KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.