Odbiór i przekazanie do recyklingu folii rolniczej i innych odpadów

Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na odbiór i odzysk folii rolniczej oraz odpadów z działalności rolniczej. Postępowanie poniżej progów unijnych (poniżej 170 tys. zł). Dokument opublikowany 29.09.2020. Szczegóły zakresu i terminów w załączonym PDF.

Treść ogłoszenia

Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na odbiór i przekazanie do recyklingu lub odzysku folii rolniczej...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złPROTOKÓŁ z otwarcia ofert na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych z gminy Wólka w roku szkolnym 2020/2021 zgodnie z zapytaniem [link dostępny w aplikacji]rmacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na zadania pn. Odbiór i przekazanie do recyklingu lub odzysku folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczejZapytanie ofertowe na odbiór i przekazanie do recyklingu lub odzysku folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczejZałącznikiTreść zapytania244.64KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:29 września 2020 13:29Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:36929 września 2020 13:29(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [ii_zapytanie_ofertowe_na_odbior_i_przekazanie_do_recyklingu_lub_odzys ku.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 września 2020 13:29(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Odbiór i przekazanie do recyklingu lub odzysku folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

    Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów rolniczych, w szczególności folii.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Odbiór i przekazanie do recyklingu folii rolniczej i innych odpadów — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne