Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkoły
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pliszczyna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dowóz dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie. Postępowanie poniżej progu (170 tys. zł). Termin składania ofert upłynął 1 sierpnia 2020 r. Dokumentacja zawiera protokół otwarcia ofert i sprostowanie omyłki. Brak szczegółów technicznych w treści strony.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złPROTOKÓŁ z otwarcia ofert na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci niepełnosprawnychPROTOKÓŁ z otwarcia ofert na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych z gminy Wólka w roku szkolnym 2020/2021 zgodnie z zapytaniem ofertowym.PROTOKÓŁ z otwarcia ofert na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie w roku szkolnym 2020/2021 zgodnie z zapytaniem ofertowym.ZałącznikiTreść informacji35.77KBpdfPobierzSprostowanie oczywistej omyłki pisarskiej156.89KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:01 sierpnia 2020 11:59Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:43721 sierpnia 2020 10:44(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [sprostowanie_oczywistej_omylki_pisarskiej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 sierpnia 2020 11:59(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [skm_c250i20073114570.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 sierpnia 2020 11:59(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie
Usługa przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkoły w roku szkolnym 2020/2021.
Dokumenty (2)
- Treść informacji35.77KBpdfPobierz
- Sprostowanie oczywistej omyłki pisarskiej156.89KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.