Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pliszczyn
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przewóz dzieci do szkoły w Pliszczynie w roku szkolnym 2020/2021. Termin realizacji: 1.09.2020–25.06.2021. Zamawiający: Gmina Wólka. Dokumentacja dostępna w załącznikach (trasy, formularz). Termin składania ofert nie został podany w tekście źródłowym.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe Zapytanie ofertowe na odbiór i przekazanie do recyklingu lub odzysku folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczejZapytanie ofertowe na dowóz dzieci niepełnosprawnychZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie w roku szkolnym 2020-2021Gmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150zaprasza do składania ofertna dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie w okresie od 1września 2020r. do 25 czerwca 2021r.Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dowóz dziecido Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie okresie od 1 września 2020r. do 25 czerwca 2021. wokresach nauki szkolnejZałącznikiTreść zapytania476.54KBpdfPobierzZał. nr 2 - formularz ofertowy38KBdocPobierzTrasy dowozu60.32KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:22 lipca 2020 22:35Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:40622 lipca 2020 22:36(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [trasy_dowozu_pliszczyn.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 lipca 2020 22:36(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_formularz_ofertowy_liszczyn.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 lipca 2020 22:35(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »22 lipca 2020 22:35(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie
Przewóz dzieci do szkoły w Pliszczynie w okresie nauki szkolnej.
Dokumenty (3)
- Treść zapytania476.54KBpdfPobierz
- Zał. nr 2 - formularz ofertowy38KBdocPobierz
- Trasy dowozu60.32KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.