Zapytanie ofertowe na organizację i przeprowadzenie zajęć warsztatowych i ogólnoruchowych dla uczestników Klubu Seniora w Rudniku
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Rudnik
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie (poniżej 170 tys. zł) na organizację zajęć warsztatowych i ruchowych dla seniorów w Rudniku. Postępowanie ofertowe, tryb wyboru najkorzystniejszej oferty. Termin składania ofert zmieniany (dodano informację o zmianie). Kluczowe: usługi dla seniorów, organizacja wydarzeń.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na „organizację i przeprowadzenie zajęć warsztatowych i ogólno...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia do Klubu Seniora w RudnikuInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest"Zapytanie ofertowe na „organizację i przeprowadzenie zajęć warsztatowych i ogólno - ruchowych dla uczestników Klubu Seniora w Rudniku”ZałącznikiZapytanie ofertowe796.62KBpdfPobierzZałącznik nr 1 – formularz oferty114KBdocPobierzZałącznik nr 2 – umowa302.12KBpdfPobierzZałącznik nr 3 - oświadczenie o braku powiazań́237.51KBpdfPobierzinformuje_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_ofertowego_na__organizacje_i_przeprowadzenie_zajec_.pdf61.86KBpdfPobierzinformacja_o_wyborze_wykonawcy__zajecia.pdf206.69KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:22 maja 2020 21:43Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:47231 lipca 2020 15:32(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_wykonawcy__zajecia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 maja 2020 15:12(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informuje_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_of ertowego_na__organizacje_i_przeprowadzenie_zajec_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 21:44(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3___oswiadczenie_o_braku_powiazań.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »22 maja 2020 21:44(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_–_umowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 21:44(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_–_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 21:43(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 21:43(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja i przeprowadzenie zajęć warsztatowych i ogólnoruchowych dla uczestników Klubu Seniora w Rudniku
Usługa organizacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć warsztatowych i ruchowych dla seniorów.
Dokumenty (6)
- Zapytanie ofertowe796.62KBpdfPobierz
- Załącznik nr 1 – formularz oferty114KBdocPobierz
- Załącznik nr 2 – umowa302.12KBpdfPobierz
- Załącznik nr 3 - oświadczenie o braku powiazań́237.51KBpdfPobierz
- informuje_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_ofertowego_na__organizacje_i_przeprowadzenie_zajec_.pdf61.86KBpdfPobierz
- informacja_o_wyborze_wykonawcy__zajecia.pdf206.69KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.