Dostawa wyposażenia do Klubu Seniora w Rudniku
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Rudnik, gmina Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę mebli/ekwipunku do Klubu Seniora w Rudniku (gmina Wólka). Tryb zapytania ofertowego poniżej progów unijnych. Termin składania ofert upłynął 29.05.2020. Postępowanie zakończone wyborem oferty.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia do Klubu Seniora w RudnikuZamówienia publiczne poniżej 170 tys. zł„Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na „dowóz uczestników projektu „Top Senior” do siedziby klubu seniora w Rudniku ” na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie.”Zapytanie ofertowe na „organizację i przeprowadzenie zajęć warsztatowych i ogólno - ruchowych dla uczestników Klubu Seniora w Rudniku”Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia do Klubu Seniora w RudnikuZałącznikiTreść zapytania570.32KBpdfPobierzZałącznik nr 1 – formularz oferty_wyposażenie64.6KBdocxPobierzZałącznik nr 2 – Szczegółowy opis zamówienia251.16KBpdfPobierzZałącznik nr 3 – oświadczenie o braku powiazań́236.98KBpdfPobierzZałącznik nr 4 – wzór umowy182.84KBpdfPobierzinformuje_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_na__dostawe_wyposazenia_do_klubu_seniora_w_rudniku_.pdf56.08KBpdfPobierzinformacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf34.6KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:22 maja 2020 12:41Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:60119 czerwca 2020 15:08(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 maja 2020 15:05(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informuje_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_na __dostawe_wyposazenia_do_klubu_seniora_w_rudniku_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 12:43(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_–_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »22 maja 2020 12:43(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_–_oswiadczenie_o_braku_powiazań.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 12:42(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_–_szczegolowy_opis_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 12:42(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__–__formularz_oferty_wyposazenie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 12:42(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 12:41(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa wyposażenia do Klubu Seniora w Rudniku
Dostawa mebli i wyposażenia dla Klubu Seniora w Rudniku.
Dokumenty (7)
- Treść zapytania570.32KBpdfPobierz
- Załącznik nr 1 – formularz oferty_wyposażenie64.6KBdocxPobierz
- Załącznik nr 2 – Szczegółowy opis zamówienia251.16KBpdfPobierz
- Załącznik nr 3 – oświadczenie o braku powiazań́236.98KBpdfPobierz
- Załącznik nr 4 – wzór umowy182.84KBpdfPobierz
- informuje_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_na__dostawe_wyposazenia_do_klubu_seniora_w_rudniku_.pdf56.08KBpdfPobierz
- informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf34.6KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.