Dowóz uczestników projektu Top Senior
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie (Klub Seniora w Rudniku)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi transportowe (dowóz) uczestników projektu Top Senior do siedziby Klubu Seniora w Rudniku. Teren: gmina Wólka, pow. lubelski, woj. lubelskie. Tryb: zapytanie ofertowe poniżej progów unijnych. Termin składania ofert: 29 maja 2020 r. (zmiana terminu). Wykonawca wybrany.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. zł„Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na „dowóz uczestników...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe” Usuwanie wyrobów zawierających azbest w roku 2020”Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia do Klubu Seniora w Rudniku„Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego na „dowóz uczestników projektu „Top Senior” do siedziby klubu seniora w Rudniku ” na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie.”Załącznikizapytanie_ofertowe.pdf598.21KBpdfPobierzzalacznik_nr_1_–_formularz_oferty.doc86.5KBdocPobierzzalacznik_nr_2_–_wzor_umowy.pdf262.2KBpdfPobierzzalacznik_nr_3_oswiadczenie_o_braku_powiazań.pdf261.06KBpdfPobierzinformacja_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_na__dowoz_uczestnikow_projektu__top_senior_.pdf56.13KBpdfPobierzinformacja_o_wyborze_wykonawcy__dowoz.pdf153.17KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:21 maja 2020 14:47Dokument wprowadzony do BIP przez:Karolina ZatorskaIlość wyświetleń:47531 lipca 2020 15:33(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_wykonawcy__dowoz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 maja 2020 15:04(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [informacja_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_n a__dowoz_uczestnikow_projektu__top_senior_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 maja 2020 14:48(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_oswiadczenie_o_braku_powiazań.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »21 maja 2020 14:48(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_–_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 maja 2020 14:48(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_–_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 maja 2020 14:48(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 maja 2020 14:47(Karolina Zatorska) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa dowozu uczestników projektu Top Senior
Transport uczestników projektu do siedziby klubu seniora w Rudniku na terenie gminy Wólka.
Dokumenty (6)
- zapytanie_ofertowe.pdf598.21KBpdfPobierz
- zalacznik_nr_1_–_formularz_oferty.doc86.5KBdocPobierz
- zalacznik_nr_2_–_wzor_umowy.pdf262.2KBpdfPobierz
- zalacznik_nr_3_oswiadczenie_o_braku_powiazań.pdf261.06KBpdfPobierz
- informacja_o_zmianie_terminu_i_trybu_skladania_ofert_w_postepowaniu_na__dowoz_uczestnikow_projektu__top_senior_.pdf56.13KBpdfPobierz
- informacja_o_wyborze_wykonawcy__dowoz.pdf153.17KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.