Dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pliszczyn
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkoły w Pliszczynie. Okres realizacji: rok szkolny 2019/2020 (1 IX 2019 - 26 VI 2020). Zamawiający: Gmina Wólka. Termin składania ofert nie został podany w tekście strony, należy sprawdzić załącznik PDF.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci niepełnosprawnychZMIANA TREŚCI ZAPYTANIA OFERTOWEGO na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie w roku szkolnym 2019-2020Zapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie w roku szkolnym 2019-2020Gmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150zaprasza do składania ofertna dowóz do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie w okresie od 1 września 2019r. do 26 czerwca 2020r.ZałącznikiTreść zapytania994.73KBpdfPobierzFormularz ofertowy34KBdocPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:05 sierpnia 2019 18:17Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:68905 sierpnia 2019 18:18(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 sierpnia 2019 18:17(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [2019_08_05_10_09_27.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 sierpnia 2019 18:17(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie
Usługa przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkoły w Pliszczynie w okresie od 1 września 2019 do 26 czerwca 2020 roku.
Dokumenty (2)
- Treść zapytania994.73KBpdfPobierz
- Formularz ofertowy34KBdocPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.