Dostawa sprzętu TIK (aktywne tablice) dla Szkoły Podstawowej w Sobianowicach
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Szkoła Podstawowa w Sobianowicach
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu TIK (aktywne tablice) dla Szkoły Podstawowej w Sobianowicach. Postępowanie poniżej progów unijnych. Termin składania ofert: 30 lipca 2019 r. do godz. 12:00. Zamówienie dotyczy dostawy sprzętu, w tym oprogramowania i gwarancji. Oferta musi być złożona na załączonym formularzu.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZAPYTANIE OFERTOWE na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złDostawa sadzonek drzew do nasadzeń kompensacyjnych do końca kwietnia 2019r.Zapytanie ofertowe na dowóz dzieci niepełnosprawnychZAPYTANIE OFERTOWE na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych — „Aktywna tablica”.ZałącznikiZapytanie ofertowe257.06KBpdfPobierzZałącznik nr 1 - oferta66.43KBdocxPobierzWzór umowy167.07KBpdfPobierzZMIANA TREŚCI ZAPYTANIA OFERTOWEGO na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych — „Aktywna tablica”.273.47KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:23 lipca 2019 12:46Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:78401 sierpnia 2019 11:11(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_20190801.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)23 lipca 2019 12:47(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [umowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)23 lipca 2019 12:47(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zal1_oferta.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »23 lipca 2019 12:47(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)23 lipca 2019 12:46(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu TIK (aktywne tablice) dla Szkoły Podstawowej w Sobianowicach
Dostawa sprzętu TIK (aktywne tablice) wraz z oprogramowaniem i gwarancją dla Szkoły Podstawowej w Sobianowicach.
Dokumenty (4)
- Zapytanie ofertowe257.06KBpdfPobierz
- Załącznik nr 1 - oferta66.43KBdocxPobierz
- Wzór umowy167.07KBpdfPobierz
- ZMIANA TREŚCI ZAPYTANIA OFERTOWEGO na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów…
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.