Dostawa sprzętu TIK (Aktywna tablica) dla szkół w Gminie Wólka
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Szkoły Podstawowe w Pliszczynie, Świdniku Małym i Turce (Gmina Wólka, Lublin)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający wybrał najkorzystniejszą ofertę na dostawę sprzętu TIK (Aktywna tablica) dla trzech szkół podstawowych w Gminie Wólka. Oferta wybrana przez firmę Biuro-Serwis Stanisław Staniak za kwotę 37 316,00 zł brutto. Ocena oparta wyłącznie na cenie. Termin oceny ofert: 1 sierpnia 2018 r.
Kluczowe wymagania
- Spełnienie parametrów sprzętu określonych w zapytaniu ofertowym
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze oferty na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych w Gminie Wólka w roku szkolnym 2018/2019Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie i szkól na trasie przejazdu w okresie od 01.09.2018r do [link dostępny w aplikacji]rmacja o wyborze oferty na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych - "Aktywna tablica".Zamawiający informuje, że w dniu 1 sierpnia 2018 roku nastąpiła ocena ofert na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych - "Aktywna tablica" dla :Szkoły Podstawowej w Pliszczynie, Kolonia Pliszczyn 100, 20-258 LublinSzkoły Podstawowej w Świdniku Małym, Świdnik Mały 39, 20-258 LublinZPJO Szkoły Podstawowej w Turce, Turka 294, 20-258 LublinJedynym kryterium oceny była cena.Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Biuro-Serwis Stanisław Staniak z siedzibą w Lublinie ul. Leonarda 1. Oferent zobowiązał się dostarczyć przedmiot zamówienia za kwotę 37 316,0 zł brutto. Oferta spełnia wymagania Zamawiającego w zakresie parametrów sprzętu określonych w zapytaniu ofertowym.Rejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:02 sierpnia 2018 12:58Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:58502 sierpnia 2018 12:58(Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)02 sierpnia 2018 12:58(Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)02 sierpnia 2018 12:58(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu TIK (Aktywna tablica) dla szkół podstawowych
Dostawa sprzętu technologicznego dla trzech szkół podstawowych w Gminie Wólka w ramach programu 'Aktywna tablica'.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.