Dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych w Gminie Wólka w roku szkolnym 2018/2019
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający wybrał ofertę firmy Damel Taksi s.c. jako najkorzystniejszą w postępowaniu na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w Gminie Wólka. Oferta wygrała kwotą 246,24 zł brutto za dzień dowozu. Postępowanie dotyczyło roku szkolnego 2018/2019.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na Opracowanie Gminnej Ewidencji Zabytków i Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Wó[link dostępny w aplikacji]rmacja o wyborze oferty na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych - "Aktywna tablica".Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych w Gminie Wólka w roku szkolnym 2018/2019Jakubowice Murowane 2018-08-01Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych w Gminie Wólka w roku szkolnym 2018/2019LPNazwa firmyKwota oferty1.196 26 Damel Taksi s.c.Związkowa 10/27, 20-147 Lublin246,24 brutto złotych za dzień dowozu2.PW. IMPEX TRANS Mariusz BesztakStrzeszkowice Duże 331, 24-220 Niedrzwica Duża290,00 brutto złotych za dzień dowozu3.Usługi Transportowe Gorzel Gabriel Kazimierzówka 97, 21-040 Świdnik293,00 brutto złotych za dzień dowozu4Car Plus Marek Bryłaul. Topolowa ½, 20-258 Turka320,00 złotych brutto za dzień dowozu5.TRANS-MAR Marzena Dąbrowskaul. Nasturcjowa 85, 20-225 Lublin250,00 złotych brutto za dzień dowozuNajkorzystniejsza oferta 19626 Damel Taksi s.c. Związkowa 10/27 20-147 LublinKwota oferty: 246,24 złotych brutto za dzień dowozuZałącznikiTreść informacji196.5KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:01 sierpnia 2018 15:26Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:77201 sierpnia 2018 15:27(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [2018_08_01_15_00_13.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 sierpnia 2018 15:27(Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)01 sierpnia 2018 15:26(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz do szkół dzieci niepełnosprawnych w Gminie Wólka w roku szkolnym 2018/2019
Usługa transportowa polegająca na dowożeniu dzieci niepełnosprawnych do szkół na terenie Gminy Wólka.
Dokumenty (1)
- Treść informacji196.5KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.