Dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pliszczyn (Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dowóz uczniów do szkoły w Pliszczynie w roku szkolnym 2018/2019. Termin realizacji: 1.09.2018–19.06.2019. Zamawiający: Gmina Wólka. Postępowanie poniżej progu unijnego (zapytanie ofertowe). Szczegóły tras i wymagań w załączniku.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych - "Aktywna tablica".Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na Opracowanie Gminnej Ewidencji Zabytków i Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Wólka.Zapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej z oddziałami gimnazjalnymi w Pliszczynie w roku szkolnym 2018-2019Gmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin,NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150 zaprasza do składania ofert na dowóz do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej z oddziałami gimnazjalnymi w Pliszczynie w okresie od 1 września 2018r. do 19 czerwca 2019r.Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej z oddziałami gimnazjalnymi w Pliszczynie i szkół podstawowych będących na trasie dowozu w okresie od 1 września 2018r. do 19 czerwca 2019r.w okresach nauki szkolnejZałącznikiTreść zapytania1.28MBpdfPobierzFormularz ofertowy37.5KBdocPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:30 lipca 2018 07:45Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:86630 lipca 2018 07:46(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)30 lipca 2018 07:46(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [2018_07_26_13_39_17.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)30 lipca 2018 07:45(Arkadiusz Kasprzak) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »30 lipca 2018 07:45(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej z oddziałami gimnazjalnymi w Pliszczynie
Usługa przewozu uczniów do szkoły w Pliszczynie oraz szkół na trasie dowozu.
Dokumenty (2)
- Treść zapytania1.28MBpdfPobierz
- Formularz ofertowy37.5KBdocPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.