Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało zakończone wyborem oferty. Zamawiający (Gmina Wólka) wybrał ofertę PKN ORLEN S.A. jako jedyną i najkorzystniejszą. Przedmiotem jest dostawa paliw. Dokument to informacja o wyniku, a nie zaproszenie do składania ofert.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złUnieważnienie zapytania ofertowego ”Ciecia pielęgnacyjne alei jesionów w Łuszczowie Drugim, gm. Wólka”Zapraszamy do złożenia oferty na: świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznymINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy.Wólka, dnia 29-03-2018r.Numer sprawy: RI.271.1.12.2018.TMINFORMACJAO WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYdot.:postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.Nazwa zadania: Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy.Działając na podstawie Zarządzenia nr 11.2017 Wójta Gminy Wólka z dnia 7 lutego 2017 w sprawie wprowadzenia Regulaminu wewnętrznego dotyczącego zasad udzielania zamówień publicznych nie przekraczających 30.000 EURO w Urzędzie Gminy Wólka Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu dotyczącym zamówienia publicznego pod nazwą: „Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy”wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:PKN ORLEN S.A., ul. Chemików 7, 09-411 PłockUzasadnienie wyboru: Jedyna oferta złożona w postępowaniu - spełniająca wymagania zamawiającego.W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:E95ONWykonawcaśrednia cena z lutego [zł]rabat [%]średnia cena z uwzględnieniem rabatu [zł]średnia cena z lutego [zł]rabat [%]średnia cena z uwzględnieniem rabatu [zł]termin płatności [dni]punkty za cenępunkty za termin płatnościpunktacja łącznaPKN ORLEN S.A.,ul. Chemików 7, 09-411 Płock4,551,504,484,451,54,3832521990,4499,44ZałącznikiWybór oferty - bezgotówkowa sprzedaż paliw 2018188.87KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:29 marca 2018 12:31Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:63529 marca 2018 12:38(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.29 marca 2018 12:36(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__bezgotowkowa_sprzedaz_paliw.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 marca 2018 12:33(Tomasz Misiura) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)więcej »29 marca 2018 12:31(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka
Dostawa paliw dla potrzeb Gminy Wólka na podstawie kart paliwowych.
Dokumenty (1)
- Wybór oferty - bezgotówkowa sprzedaż paliw 2018188.87KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.