Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.

Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
tereny gminy Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający (Gmina Wólka) ogłasza wybór najkorzystniejszej oferty na zadanie pn. Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r. Dokument zawiera informację o wyborze oferty, a nie zaproszenie do składania ofert. Termin składania ofert nie został podany w treści.

Treść ogłoszenia

Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złGmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150 zaprasza do składania ofert na zadanie pn. Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w [link dostępny w aplikacji]rmacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na zadanie pn. „Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.”Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie i szkól na trasie przejazdu w okresie od 01.01.2018r do 22.06.2018r.ZałącznikiTreść informacji135.71KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:19 grudnia 2017 14:04Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:74619 grudnia 2017 14:04(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [informacja_bip_20171219.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)19 grudnia 2017 14:04(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.

    Usługa odłowienia i opieki weterynaryjnej nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w roku 2018.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne