Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2018r.
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na odłowienie i umieszczenie bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w roku 2018. Postępowanie o wartości poniżej 170 tys. zł. Termin publikacji: 15.12.2017. Brak szczegółowych warunków w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złGmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złGmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150 zaprasza do składania ofert na zadanie pn. „Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2018r.”Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie i szkól na trasie przejazdu w okresie od 01.01.2018r do 22.06.2018r.Gmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150 zaprasza do składania ofert na zadanie pn. Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.ZałącznikiTreść informacji328.44KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:15 grudnia 2017 17:51Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:100015 grudnia 2017 17:51(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [2017_12_15_15_07_51.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)15 grudnia 2017 17:51(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2018r.
Usługa odłowu i umieszczenia bezdomnych zwierząt na terenie gminy Wólka w roku 2018.
Dokumenty (1)
- Treść informacji328.44KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.