Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.

Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
gmina Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na odłowienie, opiekę weterynaryjną oraz umieszczenie bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w roku 2018. Postępowanie poniżej progów unijnych. Termin publikacji w BIP: 15.12.2017. Brak szczegółów w treści strony, załączniki nie zostały dostarczone w analizie.

Treść ogłoszenia

Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złGmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej z oddziałami gimnazjalnymi w Pliszczynie w roku szkolnym 2017-2018.Gmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150 zaprasza do składania ofert na zadanie pn. Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.Gmina Wólka, Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin, NIP: 713-287-29-53, REGON: 431020150 zaprasza do składania ofert na zadanie pn. „Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2018r.”ZałącznikiTreść informacji425.64KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:15 grudnia 2017 17:48Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:160215 grudnia 2017 17:49(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [weterynarz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)15 grudnia 2017 17:48(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r.

    Usługa odłowu, opieki weterynaryjnej i umieszczenia bezdomnych zwierząt na terenie gminy Wólka w roku 2018.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2018r. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne