Zakup bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Gmina Wólka) wybrał najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na zakup bonów podarunkowych dla uczestników konkursu. Wygrała firma Sodexo Benefits and Rewards Services Polska. Postępowanie dotyczy wartości poniżej 30 000 euro. Dokument informuje o wyniku, a nie o możliwości składania ofert.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze ofertyZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w związku z planowanym zakupem bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu „Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!”, o wartości poniżej 30 000 euroZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej z oddziałami gimnazjalnymi w Pliszczynie w roku szkolnym [link dostępny w aplikacji]rmacja o wyborze ofertyDziałając na podstawie Zarządzenia nr 11.2017 Wójta Gminy Wólka z dnia 7 lutego 2017 w sprawie wprowadzenia Regulaminu wewnętrznego dotyczącego zasad udzielania zamówień publicznych nie przekraczających 30.000 EURO w Urzędzie Gminy Wólka Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu dotyczącym zamówienia publicznego pod nazwą: „Zakupu bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu„Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!”” wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:Sodexo Benefits and Rewards Services Polska ul. Kłobucka 25, 02-699 WarszawaUzasadnienie wyboru: Oferta uzyskała najwyższą ilość punktów.ZałącznikiTreść informacji271.37KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:14 czerwca 2017 14:26Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:81114 czerwca 2017 14:26(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [wyniki_postepowania_20170614.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)14 czerwca 2017 14:26(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu
Dostawa bonów podarunkowych dla uczestników konkursu organizowanego przez Gminę Wólka.
Dokumenty (1)
- Treść informacji271.37KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.