Zakup bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu „Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!”
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup bonów podarunkowych dla uczestników konkursu gminnego. Wartość poniżej 30 000 euro. Termin składania ofert: 06.06.2017. Zamawiający: Gmina Wólka.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w związku z planowanym zakupem bonów/kuponów/kart...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy WólkaInformacja o wyborze ofertyZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w związku z planowanym zakupem bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu „Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!”, o wartości poniżej 30 000 euroZałącznikiTreść informacji591.16KBpdfPobierzWzór umowy375.56KBpdfPobierzFormularz oferty16KBdocxPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:06 czerwca 2017 13:20Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:76706 czerwca 2017 13:21(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [2_formularz_oferty_bony_2.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2017 13:21(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2017 13:21(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_zlozenia_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »06 czerwca 2017 13:20(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu
Dostawa bonów podarunkowych dla laureatów konkursu gminnego „Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!”.
Dokumenty (3)
- Treść informacji591.16KBpdfPobierz
- Wzór umowy375.56KBpdfPobierz
- Formularz oferty16KBdocxPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.