Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy Wólka
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
To ogłoszenie informacyjne o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu poniżej 30 tys. euro. Zamówienie zostało już udzielone firmie MIKO Centrum Ochrony i Zabezpieczeń Sp. z o.o. jako najtańszej. Nie jest to zaproszenie do składania ofert, lecz informacja o wyniku. Terminy składania ofert minęły.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Monitoring i ochrona obiektów w...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY - Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy WólkaZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w związku z planowanym zakupem bonów/kuponów/kart podarunkowych dla uczestników konkursu „Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!”, o wartości poniżej 30 000 euroINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy WólkaWólka, dnia 22-05-2017r.Numer sprawy: RI.271.1.24.2017.TMINFORMACJAO WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYdot.:postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.Nazwa zadania: Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy Wólka.Działając na podstawie Zarządzenia nr 11.2017 Wójta Gminy Wólka z dnia 7 lutego 2017 w sprawie wprowadzenia Regulaminu wewnętrznego dotyczącego zasad udzielania zamówień publicznych nie przekraczających 30.000 EURO w Urzędzie Gminy Wólka Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu dotyczącym zamówienia publicznego pod nazwą: „Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy Wólka” wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:MIKO Centrum Ochrony i Zabezpieczeń Sp. z o.o.Uzasadnienie wyboru: Oferta najtańsza.W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:OferentMonitoring i konserwacja miesięczna cenanettoza obiektDozór tymczasowy za godzinęnettoVATtermin płatnościAltest Systemy Zabezpieczeń95,00zł30,00zł23%14 dniAgencja Ochrony Gospodarczyk Sp. z o.o.59,00zł20,00zł23%21 dniBiuro Ochrony Omega Sp. z o.o.150,00zł30,00zł23%25 dniMIKO Centrum Ochrony i Zabezpieczeń Sp. z o.o.45,00zł25,00zł23%14 dniRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:22 maja 2017 13:11Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:73422 maja 2017 13:15(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.22 maja 2017 13:12(Tomasz Misiura) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2017 13:11(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy Wólka
Usługi monitoringu, ochrony obiektów oraz konserwacji instalacji alarmowych na terenie Gminy Wólka.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.