Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Urząd Gminy Wólka) wybrał najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na dostawę paliw. Jedynym wykonawcą jest PKN ORLEN S.A. Oferta została wybrana jako jedyna i spełniająca wymagania. Postępowanie dotyczyło zamówienia poniżej 30 000 EUR. Termin publikacji informacji o wyborze: 29.03.2017.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznymna rzecz Urzędu Gminy Wólka.ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY - Monitoring i ochrona obiektów w systemie dyskretnego ostrzegania oraz konserwacja instalacji alarmowej budynków Gminy WólkaINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy.Wólka, dnia 29-03-2017r.Numer sprawy: RI.271.1.16.2017.TMINFORMACJAO WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYdot.:postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.Nazwa zadania: Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy.Działając na podstawie Zarządzenia nr 11.2017 Wójta Gminy Wólka z dnia 7 lutego 2017 w sprawie wprowadzenia Regulaminu wewnętrznego dotyczącego zasad udzielania zamówień publicznych nie przekraczających 30.000 EURO w Urzędzie Gminy Wólka Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu dotyczącym zamówienia publicznego pod nazwą: „Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy”wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:PKN ORLEN S.A., ul. Chemików 7, 09-411 PłockUzasadnienie wyboru: Jedyna oferta złożona w postępowaniu - spełniająca wymagania zamawiającego..W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:E95ONWykonawcaśrednia cena z lutego [zł]rabat [%]średnia cena z uwzględnieniem rabatu [zł]średnia cena z lutego [zł]rabat [%]średnia cena z uwzględnieniem rabatu [zł]termin płatności [dni]punkty za cenępunkty za termin płatnościpunktacja łącznaPKN ORLEN S.A.,ul. Chemików 7, 09-411 Płock4,641,504,574,541,54,471921990,4499,44ZałącznikiWybór oferty - dostawa paliwa198.41KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:29 marca 2017 12:39Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:89429 marca 2017 12:53(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.29 marca 2017 12:52(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__dostawa_paliwa.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 marca 2017 12:39(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcy
Dostawa paliw dla potrzeb Gminy Wólka w systemie bezgotówkowym na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (1)
- Wybór oferty - dostawa paliwa198.41KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.