Dostawa kruszywa drogowego dolomitowego na remonty dróg gminnych w 2017 r.
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie poniżej 170 tys. zł na dostawę kruszywa dolomitowego na remonty dróg gminnych w Gminie Wólka. Termin publikacji: 24.01.2017. Brak terminu składania ofert w tekście. Brak wartości szacunkowej i ilości w dostarczonym fragmencie.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dostawę kruszywa drogowego dolomitowego z przeznaczeniem na...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złWybór oferty na "Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2017r"Wybór oferty na "Dostawę kruszywa drogowego dolomitowego z przeznaczeniem na remonty dróg gminnych w 2017 r. na terenie Gminy Wólka"Zapytanie ofertowe na dostawę kruszywa drogowego dolomitowego z przeznaczeniem na remonty dróg gminnych w 2017 r. na terenie Gminy Wólka.ZałącznikiOkreślenie przedmiotu zamówienia452.74KBpdfPobierzFormularz zgłoszeniowy18.88KBdocxPobierzWzór umowy na dostawę kruszywa190.47KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:24 stycznia 2017 13:24Dokument wprowadzony do BIP przez:Karolina ZatorskaIlość wyświetleń:86824 stycznia 2017 13:26(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [wzor_umowy_na_dostawe_kruszywa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 stycznia 2017 13:25(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [formularz_zgloszeniowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 stycznia 2017 13:25(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [okreslenie_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »24 stycznia 2017 13:24(Karolina Zatorska) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa kruszywa drogowego dolomitowego
Dostawa kruszywa dolomitowego na potrzeby remontów dróg gminnych na terenie Gminy Wólka w 2017 roku.
Dokumenty (3)
- Określenie przedmiotu zamówienia452.74KBpdfPobierz
- Formularz zgłoszeniowy18.88KBdocxPobierz
- Wzór umowy na dostawę kruszywa190.47KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.