Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2017r.

Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
gmina Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na odłów, transport i opiekę weterynaryjną nad bezdomnymi zwierzętami na terenie gminy Wólka w 2017 roku. Wymagana realizacja zgłoszeń w ciągu 48h (natychmiastowo dla zwierząt agresywnych/rannych). Oferta składana do 30.12.2016 r. do godz. 12:00. Kryterium: cena (100%). Szacunkowa wartość poniżej 14 000 euro netto.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZAPROSZENIE do złożenia Oferty Cenowej na „Odłowienie i umieszczenie w schronisku...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz do szkół dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie w okresie od 01.01.2017r do 23.06.2017r.ZAPROSZENIE do złożenia Oferty Cenowej na „Odłowienie i opieka weterynaryjna nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi na terenie gminy Wólka w 2017r.”ZAPROSZENIE do złożenia Oferty Cenowej na „Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2017r.”Wólka, dnia 19 grudnia 2016r.ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT1. Wójt Gminy Wólka zaprasza Państwa do składania ofert w postępowaniu o szacunkowej wartości poniżej 14 000 euro netto pn.„Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólkaw 2017r.”Opis przedmiotu zamówienia dotyczy:a)      przeprowadzania odłowu bezdomnych zwierząt lub ich transportu do schroniska z terenu Gminy Wólka po każdorazowym zgłoszeniu  - nie później niż 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia, lub w innym wspólnie ustalonym terminieb)      w przypadku zwierząt agresywnych stwarzających zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka, jak również zwierząt rannych lub cierpiących, podjęcia działań w trybie natychmiastowym do 6 godzin od zgłoszenia przez uprawniony podmiot,c)      niezwłocznego przewiezienia odłowionych zwierząt do własnego schroniskad)     zapewnienia odłowionym zwierzętom godziwych warunków bytu, ochrony, wyżywienia, obsługi i opieki weterynaryjnej, trwałego oznakowanie, profilaktyki, elektronicznego oznakowania wszystkich przyjmowanych zwierząte)      w zależności od sytuacji i potrzeby, leczenia, sterylizacji, kastracji lub eutanazji zwierząt agresywnych, cierpiących, ślepych miotów itp.f)       pokrywania wszelkich szkód powstałych na mieniu i osobie, wyrządzonych osobom trzecim podczas realizacji postanowień niniejszej umowy,g)      osobistego wykonywania zleceń, zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami dokładając należytej staranności wymaganej przy zawodowym charakterze prowadzonej działalności,h)      uzyskania wymaganego prawem pozwolenia na prowadzenie ww. działalności na terenie gminy Wólka,i)        natychmiastowego powiadomieniaZamawiającegoo ewentualnym fakcie odebrania odłowionego zwierzęcia przez właściciela, podając jego dane personalne uzyskane na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość,j)        poszukiwania nowych właścicieli dla zwierząt wyznaczonych do adopcjiZleceniobiorcawinien posiadać:a)umiejętności, kwalifikacje wyszkolony personel oraz sprzęt i urządzenia (m.in. chwytaki, smycze, pułapki żywo łowne, aplikatory weterynaryjne do injekcji na odległość, itp.) niezbędne do należytego i bezpiecznego dla zwierząt wykonania zlecenia,b)pojazdy do transportu odłowionych zwierząt przystosowanymi do tego celu pojazdami spełniającymi warunki określone w przepisach, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie zwierząt.2. Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego drogą pocztową lub faksem (nr faksu -) do dnia 30.12.2016r., do godz. 12:003. Osobą uprawnioną do kontaktu w sprawie niniejszego postępowania jest:insp. Jolanta Kotlarek tel. 81 751 00 60 wew. 414. Kryteriami oceny ofert są:Cena  -  waga 100 %……..………………………..Załącznikiformularz_oferty_schroniska.doc24KBdocPobierzzaproszenie_do_skladania_ofert_schronisko.pdf532.5KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:19 grudnia 2016 14:16Dokument wprowadzony do BIP przez:Karolina ZatorskaIlość wyświetleń:84819 grudnia 2016 14:19(Karolina Zatorska) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 grudnia 2016 14:19(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [formularz_oferty_schroniska.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)19 grudnia 2016 14:18(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zaproszenie_do_skladania_ofert_schronisko.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »19 grudnia 2016 14:16(Karolina Zatorska) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2017r.

    Odłów, transport do schroniska oraz opieka weterynaryjna nad bezdomnymi zwierzętami na terenie gminy Wólka w roku 2017.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Odłowienie i umieszczenie w schronisku bezdomnych zwierząt z terenu gminy Wólka w 2017r. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne