Dowóz dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie w roku szkolnym 2016-2017
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pliszczyna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przewóz uczniów do Gimnazjum w Pliszczynie w roku szkolnym 2016/2017. Postępowanie poniżej progu unijnego (poniżej 170 tys. zł). Termin składania ofert upłynął 12 sierpnia 2016 r. Zamówienie zostało rozstrzygnięte (wybór najkorzystniejszej oferty). Brak szczegółów w treści strony, dane w załącznikach PDF/DOC nie zostały dostarczone do analizy.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie w roku szkolnym 2016-2017....Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 4 tablic F-6 z umieszczonym znakiem B-18 (8t).Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dowóz dzieci do szkół dzieci niepełnosprawnych w Gminie Wólka w roku szkolnym 2016/2017Zapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie w roku szkolnym 2016-2017.ZałącznikiZapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie ...243.06KBpdfPobierzZał.1 Formularz ofertowy33.5KBdocPobierzZał. 7 Trasa przewozu dzieci76.3KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:04 sierpnia 2016 14:05Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:107812 sierpnia 2016 12:11(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zal_7_trasy_przewozu_dzieci.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)12 sierpnia 2016 12:10(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zal_1_formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 sierpnia 2016 14:11(Karolina Zatorska) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »05 sierpnia 2016 13:46(Karolina Zatorska) - Usunięcie załącznika [dowoz_dzieci_do_gimnazjum_20162017.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)04 sierpnia 2016 14:05(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [dowoz_dzieci_do_gimnazjum_20162017.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)04 sierpnia 2016 14:05(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie w roku szkolnym 2016-2017
Usługa przewozu uczniów do Gimnazjum w Pliszczynie w roku szkolnym 2016/2017.
Dokumenty (3)
- Zapytanie ofertowe na dowóz dzieci do Gimnazjum w Pliszczynie ...243.06KBpdfPobierz
- Zał.1 Formularz ofertowy33.5KBdocPobierz
- Zał. 7 Trasa przewozu dzieci76.3KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.