Dostawa 4 tablic F-6 ze znakiem B-18
Zamawiający: Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
Budżet gminy Wólka 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Urzad Gminy Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie poniżej 170 tys. zł na dostawę 4 sztuk tablic drogowych F-6 (średnia wielkość) z umieszczonym znakiem B-18. Realizacja dla Urzędu Gminy Wólka. Termin składania ofert: 07.04.2016.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 170 tys. złZapytanie Ofertowe na wykonanie i dostawę do Urzędu Gminy Wólka 4 tablic F-6 z...Zamówienia publiczne poniżej 170 tys. złRozstrzygnięcie składania ofert na „Dostawę kruszywa drogowego dolomitowego frakcji 4-31,5 mm z przeznaczeniem na remonty dróg gminnych w 2016 r. na terenie Gminy Wólka”.INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Bezgotówkowa sprzedaż paliw dla Gminy Wólka przez okres 12 miesięcyZapytanie Ofertowe na wykonanie i dostawę do Urzędu Gminy Wólka 4 tablic F-6 z umieszczonym znakiem B-18 średniej wielkości.ZałącznikiTreść ogłoszenia174.88KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:07 kwietnia 2016 15:05Dokument wprowadzony do BIP przez:Arkadiusz KasprzakIlość wyświetleń:96607 kwietnia 2016 15:06(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie załącznika [2016_04_07_12_24_28.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)07 kwietnia 2016 15:05(Arkadiusz Kasprzak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa 4 tablic F-6 ze znakiem B-18
Dostawa do Urzędu Gminy Wólka 4 sztuk tablic drogowych F-6 średniej wielkości z umieszczonym znakiem B-18.
Dokumenty (1)
- Treść ogłoszenia174.88KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.