Opieka weterynaryjna nad zwierzętami wolno żyjącymi w Kielcach

Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Kielce
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na całodobową opiekę weterynaryjną i interwencje nad zwierzętami dzikimi na terenie Kielc. Termin realizacji: 01.07.2026–31.12.2026. Wymagane uprawnienia lekarskie weterynarii oraz dysponowanie sprzętem. Oferta składana miesięcznie. Brak informacji o wadium i wartości szacunkowej.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona główna

Ważne informacje

Przetargi i oferty miasta

Zapytanie ofertowe : świadczenie usług zapewniających kompleksową opiekę weterynaryjną nad zwierzętami wolno żyjącymi

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie interwencji i całodobowej opieki weterynaryjnej  nad zwierzętami wolno żyjącymi (dzikimi) bytującymi na terenie Miasta Kielce, w terminie od 1 lipca do 31 grudnia 2026 r.

Wydział Klimatu, Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Kielce zwraca się z zapytaniem ofertowym na wykonanie zadania: świadczenie usług zapewniających kompleksową opiekę weterynaryjną nad zwierzętami wolno żyjącymi (dzikimi) bytującymi na terenie miasta Kielce.

Załączniki

Zapytanie ofertowe

PDF | 272.48 KB

Załącznik nr 1 - formularz

DOCX | 20.84 KB

Wzór umowy

PDF | 259.24 KB

Osoba odpowiedzialna za treść:

Agata Łysak - p.o. Dyrektora Wydziału Klimatu, Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Redaktor:

Alicja Kocielińska

Osoba publikująca:

Aleksandra Czarnecka

Data utworzenia:

15-06-2026

Data publikacji:

15-06-2026 09:05

Data aktualizacji:

15-06-2026 09:05

Drukuj do PDF

Drukuj

Rejestr zmian

UWAGA

Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie

[link dostępny w aplikacji]

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Świadczenie usług zapewniających kompleksową opiekę weterynaryjną nad zwierzętami wolno żyjącymi (dzikimi)

    Całodobowa opieka weterynaryjna i interwencje nad zwierzętami dzikimi na terenie miasta Kielce.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Opieka weterynaryjna nad zwierzętami wolno żyjącymi w Kielcach — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne