Przebudowa parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Russowie

Zamawiający: Urząd Gminy Żelazków, Żelazków (województwo wielkopolskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Russów (przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na przebudowę parkingu przy szkole w Russowie. Zakres obejmuje budowę podbudowy z mieszanki betonowej B-10 (1700 m2) oraz ułożenie kostki betonowej Behaton (250 mb). Realizacja w Russowie. Termin składania ofert: 2026-07-13 do 12:00.

Treść ogłoszenia

XMLPrzebudowa parkingu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w RussowieOgłoszenie nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 2026-06-15Ogłoszenie o zamówieniuRoboty budowlanePrzebudowa parkingu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w RussowieSEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY1.1.) Rola zamawiającegoPostępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żelazków1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 2508549321.5) Adres zamawiającego1.5.1.) Ulica: Żelazków1381.5.2.) Miejscowość: Żelazków1.5.3.) Kod pocztowy: 62-8171.5.4.) Województwo: wielkopolskie1.5.5.) Kraj: Polska1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski1.5.7.) Numer telefonu: 62 752 18 501.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [adres e-mail dostępny w aplikacji].) Adres strony internetowej zamawiającego: [link dostępny w aplikacji] Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorząduterytorialnego1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczneSEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE2.1.) Ogłoszenie dotyczy:Zamówienia publicznego2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:Przebudowa parkingu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Russowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13d534c3-e408-4afe-97da-227a34d2b8a22.5.) Numer ogłoszenia: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji].6.) Wersja ogłoszenia: 012.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-152.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak2.9.) Numer planu postępowań w BZP: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:1.1.10 Przebudowa parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Russowie2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków UniiEuropejskiej: Nie2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawnąZamówienie udzielane jest w

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Russowie

    Budowa podbudowy z mieszanki betonowej B-10 oraz ułożenie kostki betonowej Behaton na terenie parkingu szkolnego.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Przebudowa parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Russowie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne