Usługa bezpieczeństwa budynku biurowego w Łodzi
Zamawiający: ŁÓDZKI OŚRODEK GEODEZJI, Łódź
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Łódź, ul. Traugutta 21/23
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na pełnienie funkcji szefa ds. bezpieczeństwa nieruchomości przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi. Zakres obejmuje bezpieczeństwo użytkowe budynku, wsparcie Zamawiającego oraz nadzór techniczny. Wartość poniżej 170.000 zł. Termin składania ofert nie został podany w treści.
Treść ogłoszenia
Zaproszenie do złożenia oferty cenowej poniżej 170.000 zł na:
Wykonywanie usługi związanej z bezpieczeństwem użytkowym budynku biurowego wraz ze wsparciem Zamawiającego oraz niezbędnym nadzorem technicznym dla nieruchomości przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi i pełnieniem funkcji szefa ds. bezpieczeństwa nieruchomości
Numer sprawy:
OAZP.2610/40/2026
Rodzaj:
usługi
Data publikacji:
15.06.2026 11:19
Data ostatniej modyfikacji:
16.06.2026 10:19
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonywanie usługi związanej z bezpieczeństwem użytkowym budynku biurowego oraz nadzorem technicznym
Pełnienie funkcji szefa ds. bezpieczeństwa nieruchomości, nadzór techniczny i wsparcie Zamawiającego.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.