Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. maj. Waleriana Łukasińskiego i ul. Bolesława Prusa w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, skrzyżowanie ul. maj. Waleriana Łukasińskiego i ul. Bolesława Prusa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie na budowę oświetlenia przejścia dla pieszych w Częstochowie. Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg. Postępowanie oparte na SWZ (ZP.26.2.111.2026). Brak danych o wartości, terminach i wymaganiach w dostarczonych plikach (tylko wzory dokumentów i RODO). Konieczne sprawdzenie pełnego SWZ lub zaproszenia.
Treść ogłoszenia
Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. maj. Waleriana Łukasińskiego i ul. Bolesława Prusa w Częstochowie (ZP.26.2.111.2026)
2026-06-15 14:39
Załączniki
2. OŚWIADCZENIE.doc
2. OŚWIADCZENIE.doc
32.5 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
40 KB
5. SZCZEGOLOWY OPIS OPRAWY OSWIETLENIOWEJ.doc
5. SZCZEGOLOWY OPIS OPRAWY OSWIETLENIOWEJ.doc
40 KB
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.31 KB
8. PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
8. PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
77.84 KB
4. WYKAZ OSÓB.docx
4. WYKAZ OSÓB.docx
20.22 KB
9. STWiOR.pdf
9. STWiOR.pdf
470.22 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (111) 15.06.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (111) 15.06.2026.pdf
341.48 KB
6. WZÓR UMOWY.pdf
6. WZÓR UMOWY.pdf
501.21 KB
7. DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.zip
7. DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.zip
10.41 MB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych
Montaż oświetlenia przy skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Prusa w Częstochowie.
Dokumenty (11)
- Instrukcja
- 2. OŚWIADCZENIE.doc
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 5. SZCZEGOLOWY OPIS OPRAWY OSWIETLENIOWEJ.doc
- 3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 8. PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- 4. WYKAZ OSÓB.docx
- 9. STWiOR.pdf
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (111) 15.06.2026.pdf
- 6. WZÓR UMOWY.pdf
- 7. DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.zip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.