Ubezpieczenie OC podmiotu leczniczego dla Nadwiślańskiego Oddziału SG
Zamawiający: NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IM. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotu leczniczego dla Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w Warszawie. Okres: 12 miesięcy (21.06.2026–20.06.2027). Suma gwarancyjna: min. 75 tys. EUR na zdarzenie i 350 tys. EUR rocznie. Przedmiot dotyczy szkód z udzielania świadczeń zdrowotnych.
Części zamówienia (1)
Część 0: Ubezpieczenie OC podmiotu leczniczego
Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla Nadwiślańskiego Oddziału SG w Warszawie na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (3)
- Zapytanie ofertowe nr 5/ZD/2026 - ubezpieczenie OC podmiotu leczniczego (pdf, 299.27 KB)15.06.2026 15:10
- Klauzula informacyjna RODO- ogłoszenie o zamówieniu nr 5/ZD/2026 (pdf, 776.67 KB)15.06.2026 15:10
- Formularz cenowy do zapytania ofertowego nr 5/ZD/2026 - ubezpieczenie OC podmiotu leczniczego (docx, 15.4 KB)15.06.2026 15:10
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.