Usługi medyczne: badania profilaktyczne i konsultacje specjalistyczne dla Straży Granicznej
Zamawiający: NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IM. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowe usługi medyczne dla Nadwiślańskiego Oddziału SG w Warszawie. Zakres obejmuje 32 pozycje: badania laboratoryjne (morfologia, glukoza, HIV/HCV/HBs, lipidogram), diagnostykę obrazową (RTG, EKG, spirometria) oraz konsultacje specjalistyczne (okulista, kardiolog, neurolog, psychiatra, laryngolog, dermatolog). Realizacja w ciągu 10 dni roboczych od rejestracji. Umowa do 31.05.2028.
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi medyczne: badania profilaktyczne i konsultacje specjalistyczne
Zakres 32 pozycji: badania laboratoryjne, diagnostyka obrazowa (RTG, EKG) oraz konsultacje lekarskie specjalistów dla funkcjonariuszy SG.
Dokumenty (6)
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - 4/ZD/2026 (pdf, 251.88 KB)16.06.2026 11:11
- Zapytanie ofertowe nr 4/ZD/2026 oraz klauzula informacyjna RODO (pdf, 488.18 KB)21.05.2026 11:30
- Formularz cenowy do zapytania ofertowego nr 4/ZD/2026 (docx, 16.69 KB)21.05.2026 11:30
- Projekt umowy - ogłoszenie 4/ZD/2026 (docx, 27.16 KB)21.05.2026 11:30
- Załącznik nr 2 do projektru umowy - cennik (docx, 18.2 KB)21.05.2026 11:30
- Załącznik nr 3 do projektu umowy - szczegółowe wymagnia dot. konsultacji (docx, 16.85 KB)21.05.2026 11:30
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.