Dostawa koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora
Zamawiający: ZARZĄD PAŁACU KULTURY I NAUKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę jednego koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora. Zamawiającym jest Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. (w imieniu MS Warszawa). Termin składania ofert upływa 22 czerwca 2026 r. o godz. 12:00. Brak informacji o wartości zamówienia i szczegółowych wymaganiach w udostępnionym tekście.
Treść ogłoszenia
Jesteś tutaj Start Zamówienia publiczne 2026 OZ/15/2026 - Dostawa koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora 16 czerwca 2026 OZ/15/2026 - Dostawa koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora OZ/15/2026 - Dostawa koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa, w imieniu i na rzecz którego działa Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o., zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: " Dostawa koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora ", nr OZ/15/2026. Termin składania ofert: do 22 czerwca 2026 r. godz. 12:00 OZ/15/2026 - Zapytanie ofertowe Załącznik nr 1 - Formularz oferty Załącznik nr 2 - Wzór umowy Załącznik nr 3 - Klauzula RODO Metryczka Metryczka Metryczka Wytworzono: 2026-06-16 15:48 przez: Opublikowano: 2026-06-16 15:48 przez: Izabela Skowrońska-Matusiak Zmodyfikowano: 2026-06-16 15:40 przez: Izabela Skowrońska-Matusiak Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Przedsiębiorstwa Spółki Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. Odwiedziny: 24 Rejestr zmian Rejestr zmian [2026-06-16 15:40:07] Izabela Skowrońska-Matusiak Publikacja ogłoszenia o zamówieniu
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora
Dostawa jednego koła ciernego do wyciągarki typu 131 HT bez reduktora.
Dokumenty (4)
- OZ/15/2026 - Zapytanie ofertowepdf
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertydoc
- Załącznik nr 2 - Wzór umowypdf
- Załącznik nr 3 - Klauzula RODOdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.