Kompensatory mocy biernej
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę kompensatorów mocy biernej. Termin składania ofert upływa 30.06.2026 r. (po przedłużeniu z wcześniejszej daty). Dokumentacja dostępna w PDF. Brak informacji o wartości szacunkowej, lokalizacji dostawy oraz szczegółowych wymaganiach w udostępnionym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
ZAPYTANIA OFERTOWE
OGŁOSZONE
Zapytanie ofertowe - kompensatory mocy biernej
Termin składania ofert: 30.06.2026 r.
Projekt umowy
16.06.2026 09:40
(pdf 213.23 KB)
Zapytanie ofertowe - kompensatory mocy biernej
16.06.2026 09:40
(pdf 770.23 KB)
Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert cenowych - kompensatory
19.06.2026 12:12
(pdf 722.63 KB)
Data publikacji 16.06.2026
Data modyfikacji 19.06.2026
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację:
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Grzesiuk
Osoba modyfikująca informację:
Magdalena Grzesiuk
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa kompensatorów mocy biernej
Dostawa urządzeń do kompensacji mocy biernej.
Dokumenty (3)
- Projekt umowy16.06.2026 09:40(pdf 213.23 KB)pdf
- Zapytanie ofertowe - kompensatory mocy biernej16.06.2026 09:40(pdf 770.23 KB)pdf
- Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert cenowych - kompensatory19.06.2026 12:12(pdf 722.63 KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.