Dzierżawa części działki 451/14 w Żarnowcu (plaża)
Zamawiający: PUBLICZNY ŻŁOBEK W WIERZCHUCINIE, Krokowa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Żarnowiec, obręb Żarnowiec, wejście na plażę nr 23
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Rozstrzygnięcie przetargu na poddzierżawę części działki 451/14 w Żarnowcu. Przetarg odbył się 08.06.2025. Czynsz wywoławczy 60 tys. zł netto, osiągnięty 60,6 tys. zł netto. Przedmiot: 400 m2 pod punkt gastronomiczny z infrastrukturą dla plażowiczów. Zamawiający: Wójt Gminy Krokowa.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 12 000,00 zł
- Minimalne postąpienie: 600,00 zł
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenia o przetargach
Czytaj tekst
Gm. Krokowa - I N F O R M A C J A
O ROZSTRZYGNIĘCIU PRZETARGU.
Krokowa, 16.06.2025 r.
ZPGN.6845.3.4.2026.MK
I N F O R M A C J A
O ROZSTRZYGNIĘCIU PRZETARGU.
Na podstawie § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na nabycie nieruchomości (t.j. Dz.U. z 2021r. poz. 2213)
Wójt Gminy Krokowa
informuje, że
1/.
dnia 08.06.2025 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29.
2/.
odbył się
II
przetargu ustnego nieograniczonego na poddzierżawę części działki nr 451/14 o pow. 0.0400 ha, położonej w obrębie Żarnowiec;
Lp.
Położenie
nieruchomości
Nr działki
Sposób zagospodarowania nieruchomości
1.
Żarnowiec
451/14
- część dz. nr 451/14 o pow. 0.0400 ha obręb Żarnowiec - PO STRONIE PRAWEJ WEJŚCIA NA PLAŻĘ NR 23. grunt stanowi plażę morską, przeznaczony pod prowadzenie:
- punktu usługowo–gastronomicznego o powierzchni do 400 m
2
w tym: 250 m
2
– działalność usługowo–gastronomiczna, 150 m
2
– infrastruktura i urządzenia nieodpłatne użyczane plażowiczom (np.: boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, itp.), 150 m
2
– max. powierzchnia zabudowy
Lp.
Położenie
nieruchomo-ści
Nr działki
Numer stanowiska
Powierzch-nia przeznaczo-na pod dzierżawę w m
2
Przeznaczenie nieruchomości do dzierżawy
Cena wywoławcza czynszu netto w złotych
Wadium w złotych
Minimalne postąpienie w złotych
1.
obręb Żarnowiec
451/14
wejście na plażę nr 23
400
działalność gastronomiczno-handlowa
60.000,00
12.000,00
600,00
-
liczba osób dopuszczonych do przetargu – dzierżawa cz.
dz. 451/14 obr. Żarnowiec (wejście na plażę nr 23) – 4 (cztery),
-
liczba osób niedopuszczonych do uczestniczenia w przetargu
– 1 (jedna),
- wywoławcza wysokość czynszu dzierżawnego –
60.000,00 złotych/m-c
netto.
- wysokość czynszu dzierżawnego osiągnięta w drodze przetargu
– 60.600,00 zł/m-c
netto.
- dzierżawcą
cz.
dz. 451/14 o
Części zamówienia (1)
Część 0: Poddzierżawienie części działki nr 451/14 o pow. 0,0400 ha w Żarnowcu
Dzierżawa 400 m2 gruntu (plaża morska) pod punkt usługowo-gastronomiczny z infrastrukturą dla plażowiczów.
Dokumenty (1)
- Inf. o wyniku przetargu - wej. 23 Dębki (PDF, 497.74Kb)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.