II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej w Wierzchucinie
Zamawiający: PUBLICZNY ŻŁOBEK W WIERZCHUCINIE, Krokowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wierzchucino, gmina Krokowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Sprzedaż 4 działek budowlanych w Wierzchucinie (gmina Krokowa). Tereny pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Przetarg 20.08.2026, godz. 11:00. Wadium do 14.08.2026. Cena wywoławcza od 188 tys. do 244 tys. zł netto + VAT. Zamawiający: Wójt Gminy Krokowa.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenia o przetargach
Czytaj tekst
Gm. Krokowa - II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, położonej obrębie Wierzchucino, gmina Krokowa - 20.08.2026 r.
WÓJT GMINY KROKOWA
ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, tel. 58/ 675 41 24,
[link dostępny w aplikacji] (przetargi) i [link dostępny w aplikacji]
ogłasza
II
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, położonej obrębie
Wierzchucino
, gmina Krokowa, zapisanej w księdze wieczystej
KW Nr GD2W/00016621/8
Sądu Rejonowego w Wejherowie w Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych w Pucku.
Dział III i IV księgi wieczystej nie zawiera wpisów. Termin I (pierwszego) przetargu 11.06.2026r.
Lp.
Położenie
nieruchomości
Nr działki
Pow. działki
Cena
wywoławcza
w zł. netto.
Wadium
w zł.
Postąpienie
w zł.
1.
2.
3.
4.
6.
7.
8.
1/.
Wierzchucino
841/1
0.1951 ha
244.000,00
12.000,00
2.500,00
2/.
Wierzchucino
841/2
0.1502 ha
188.000,00
10.000,00
2.000,00
3/.
Wierzchucino
841/3
0.1500 ha
188.000,00
9.500,00
2.000,00
4/.
Wierzchucino
841/4
0.1668 ha
209.000,00
11.000,00
2.100,00
Zgodnie z uchwałą nr LI/551/2014 z dnia 30.10.2014r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Wierzchucino (Dz.Urz. Woj. Pom. z dn. 01.12.2014r. poz. 4206),, teren działek 841/1, 841/2, 841/3 841/4 położony jest na obszarze oznaczonym symbolem 199-MN/U-tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej.
Od ustalonej ceny sprzedaży w drodze przetargu zostanie naliczony podatek VAT w wysokości 23 %.
Przetarg odbędzie się w dniu
20 sierpnia 2026 r. od godz. 11:00
w Urzędzie Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29
(sala narad).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu (PLN), w terminie do dnia
14 sierpnia 2026
r.
(dzień wpływu środków na konto Gminy) w kasie Urzędu Gminy Krokowa lub na konto Urzędu Gminy Krokowa Nr 28 8349 0002 0000 0169 2000 0030
z dopiskiem „Przetarg WIERZCHUCINO dz. nr ….”.
Wpłata wadium jest równoznaczna ze zgłoszeniem ucze
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowych (działki 841/1, 841/2, 841/3, 841/4)
Sprzedaż 4 działek w Wierzchucinie, gmina Krokowa. Tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej. Cena wywoławcza łącznie ok. 829 tys. zł netto.
Dokumenty (1)
- 20-08-2026 r. II przetarg Wierzchucino (PDF, 2.33Mb)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.