II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych w Wierzchucinie

Zamawiający: PUBLICZNY ŻŁOBEK W WIERZCHUCINIE, Krokowa

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Wierzchucino, gmina Krokowa
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Sprzedaż 4 działek budowlanych w Wierzchucinie (gmina Krokowa). Tereny pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Przetarg 16.07.2026, wadium do 10.07.2026. Cena netto od 187k do 265k zł. Do ceny dolicza się 23% VAT.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenia o przetargach

Czytaj tekst

Gm. Krokowa - II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, położonej obrębie Wierzchucino, gmina Krokowa - 16.07.2026 r.

WÓJT  GMINY  KROKOWA

ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, tel. 58/ 675 41 24,

[link dostępny w aplikacji] (przetargi) i  [link dostępny w aplikacji]

ogłasza

II

przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości  gruntowej,  położonej obrębie

Wierzchucino

, gmina Krokowa, zapisanej w księdze wieczystej

KW Nr GD2W/00016621/8

Sądu Rejonowego w Wejherowie w Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych w Pucku.

Dział III i IV księgi wieczystej nie zawiera wpisów. Termin I (pierwszego) przetargu 14.05.2026r.

Lp.

Położenie

nieruchomości

Nr działki

Pow. działki

Cena

wywoławcza

w złotych netto.

Wadium

w zł.

Postąpienie

w zł.

1.

2.

3.

4.

6.

7.

8.

1/.

Wierzchucino

843/2

0.2126 ha

265.800,00

14.000,00

2.700,00

2/.

Wierzchucino

843/3

0.1909 ha

238.600,00

12.000,00

2.400,00

3/.

Wierzchucino

844/2

0.1501 ha

187.600,00

10.000,00

2.000,00

4/.

Wierzchucino

844/3

0.1806 ha

225.800,00

11.000,00

2.300,00

Zgodnie z uchwałą nr LI/551/2014 z dnia 30.10.2014r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Wierzchucino (Dz.Urz. Woj. Pom. z dn. 01.12.2014r. poz. 4206), teren działek nr 843/2, 843/3, 844/2, 844/3 znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem 200-MN/U-tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej.

Od ustalonej ceny sprzedaży w drodze przetargu zostanie naliczony podatek VAT w wysokości 23 %.

Przetarg odbędzie się w dniu

16 lipca 2026 r. od godz. 11:00

w Urzędzie Gminy Krokowa,  ul. Żarnowiecka 29

(sala narad).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu (PLN), w terminie do dnia

10 lipca 2026

r.

(dzień wpływu środków na konto Gminy) w kasie Urzędu Gminy Krokowa lub na konto Urzędu Gminy Krokowa  Nr 28 8349 0002 0000 0169 2000 0030

z dopiskiem „Przetarg  WIERZCHUCINO dz. nr  ….”.

Wpłata wadium jest równoz

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż 4 działek gruntowych w Wierzchucinie (dz. 843/2, 843/3, 844/2, 844/3)

    Sprzedaż nieruchomości gruntowych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową i usługową.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych w Wierzchucinie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne