Zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie aplikacji „system multimedialny z audiodeskrypcją e-narzędzie” wraz z systemem CMS
Zamawiający: MUZEUM - DWORY KARWACJANÓW I GŁADYSZÓW, Karwacjanów i Gładyszów
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów, Gorlice
Podsumowanie
Zamówienie na stworzenie aplikacji multimedialnej z funkcją audiodeskrypcji oraz systemu zarządzania treścią (CMS). Projekt realizowany w ramach programu Interreg V-A Polska-Słowacja. Wykonawca musi uwzględnić potrzeby osób z niepełnosprawnościami (niesłyszących, niewidomych itp.). Rozliczenie ryczałtowe. Kryteria oceny: wygląd/spójność graficzna oraz układ strony pod kątem dostępności.
Kluczowe wymagania
- Zgoda na zmiany umowy w przypadku siły wyższej
- Możliwość zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa (osobne opakowanie)
- Zgodność z wymogami dostępności dla osób z niepełnosprawnościami
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O PRZETARGU - POSTĘPOWANIE I - Budowa aplikacji „system multimedialny z audiodeskrypcją e-narzędzie”
„Muzea Otwarte – rozszerzenie możliwości programowych instytucji kultury pogranicza polsko-słowackiego” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020
OGŁOSZENIE O PRZETARGU - POSTĘPOWANIE I - Budowa aplikacji „system multimedialny z audiodeskrypcją e-narzędzie” wraz z towarzyszącym mu systemem zarządzania treścią CMS
Ogłoszenie nr 638308-N-2019 z dnia 2019-12-23 r.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU
SIWZ
Załącznik nr 1 do SIWZ – opis przedmiotu zamówienia
Załączniki nr 2 i 2 a do SIWZ – oświadczenia z art. 22 ust.1 ustawy
Załącznik nr 3 do SIWZ – formularz ofertowy
Załącznik nr 4 do SIWZ – wzór umowy (WERSJA POLSKA)
Załącznik nr 4 do SIWZ – wzór umowy (WERSJA SŁOWACKA)
Załącznik nr 5 do SIWZ – wzór zobowiązania innego podmiotu
Załącznik nr 6 do SIWZ – wzór oświadczenia o przynależności do grupy kapitałowej
Załącznik nr 7 do SIW - materiał do nagrań lektorskich
PRZEDMIAR
Wyjaśnienie SIWZ
Ogłoszenie nr 540283550-N-2019 z dnia 31-12-2019 r. o zmianie ogłoszenia
SIWZ po zmianach
Załącznik nr 3 do SIWZ - formularz ofertowy po zmianach
Części zamówienia (1)
Część 0: Zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie aplikacji „system multimedialny z audiodeskrypcją e-narzędzie” wraz z towarzyszącym mu systemem zarządzania treścią (p
Stworzenie aplikacji multimedialnej z audiodeskrypcją oraz systemu CMS w ramach projektu transgranicznego.
Dokumenty (15)
- OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUdoc
- SIWZdoc
- Załącznik nr 1 do SIWZ – opis przedmiotu zamówieniadoc
- Załączniki nr 2 i 2 a do SIWZ – oświadczenia z art. 22 ust.1 ustawydoc
- Załącznik nr 3 do SIWZ – formularz ofertowydoc
- Załącznik nr 4 do SIWZ – wzór umowy (WERSJA POLSKA)doc
- Załącznik nr 4 do SIWZ – wzór umowy (WERSJA SŁOWACKA)doc
- Załącznik nr 5 do SIWZ – wzór zobowiązania innego podmiotudoc
- Załącznik nr 6 do SIWZ – wzór oświadczenia o przynależności do grupy kapitałowejdoc
- Załącznik nr 7 do SIW - materiał do nagrań lektorskichdoc
- PRZEDMIARdocx
- Wyjaśnienie SIWZdoc
- Ogłoszenie nr 540283550-N-2019 z dnia 31-12-2019 r. o zmianie ogłoszeniadoc
- SIWZ po zmianachdoc
- Załącznik nr 3 do SIWZ - formularz ofertowy po zmianachdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.