Usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych budynku Sądu Rejonowego w Lesku oraz budynku Zamiejscowego Wydziału w Ustrzykach Dolnych
Zamawiający: SĄD REJONOWY W LESKU, Lesko
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lesko oraz Ustrzyki Dolne
- Status
- rozstrzygnięte
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na kompleksowe sprzątanie budynków Sądu Rejonowego w Lesku oraz budynku w Ustrzykach Dolnych. Postępowanie zostało już zakończone – wybrano ofertę Międzywojewódzkiej Usługowej Spółdzielni Inwalidów za kwotę 98 892,00 PLN brutto.
Treść ogłoszenia
ZAPYTANIE OFERTOWE: usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych budynku Sądu Rejonowego w Lesku oraz budynku Zamiejscowego Wydziału w Ustrzykach DolnychINFORMACJA O WYBORZE OFERTY A.261.5.2025 - Sąd Rejonowy w LeskuStrona korzysta z plikówcookiesw celu realizacji usług i zgodnie zPolityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plikówcookiesw Twojej przeglądarce.Zamknij informację ocookiesPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do menuPrzejdź do treściMapa serwisuA.261.5.2025 - Sąd Rejonowy w LeskuSąd Rejonowyw LeskuWyszukiwarkaWyszukiwana frazaSzukajUstawieniaZmień kontrastCzcionkaPowiększ czcionkęBiuletyn Informacji Publicznejotwiera się w nowym oknieMenu główneexpand menu Menu główneAktualnościObsługa interesantówInformacje dla interesantówZałatw sprawę przez InternetOgłoszenia sądoweWyroki do publicznej wiadomościHistoriaPROBACJA - czasopismo Ministerstwa Sprawiedliwościotwiera się w nowym oknieInformacje dla osób ze szczególnymi potrzebamiWideokonferencjePrzyjazny pokój przesłuchań - „Niebieski pokójStruktura organizacyjnaexpand menu Struktura organizacyjnaPodstawa prawnaOrgany sąduSędziowie i ReferendarzeInformacja o powołaniach sędziów w trybie art. 88b u.s.p.WydziałyOddziałyZespół Kuratorskiej Służby SądowejDodatkowe informacjeexpand menu Dodatkowe informacjeZamówienia publiczneAktualneZakończoneOferty pracyInstytucjeKontrola zarządczaStatystyka działalności sąduSprawozdania finansoweOchrona danych osobowychMonitoringRedakcjaWażne linkiPokrzywdzeni przestępstwemNiebieska linia800 12 00 02otwiera się w nowym oknieRodzina 500+otwiera się w nowym oknieMediacjeInformacja dla osób niepełnosprawnychInformator dla osób dotkniętych przemocą w rodzinieStrona głównaDodatkowe informacjeZamówienia publiczneAktualneA.261.5.2025A.261.5.2025Link do artykułu został skopiowany do schowka.×ZAPYTANIE OFERTOWE: usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych budynku Sądu Rejonowego w Lesku oraz budynku Zamiejscowego Wydziału w Ustrzykach DolnychPliki do pobraniaZapytanie ofertowe(Plik pdf,173.70 KB)otwiera się w nowym oknieZałącznik nr 1(Plik pdf,160.44 KB)otwiera się w nowym oknieZałącznik nr 2(Plik pdf,97.69 KB)otwiera się w nowym oknieZałącznik nr 3(Plik pdf,181.64 KB)otwiera się w nowym oknieZałącznik nr 4(Plik pdf,169.57 KB)otwiera się w nowym oknieDrukuj informacjęotwiera się w nowym oknieRozwiń rejestr zmianRejestr zmian dla: A.261.5.2025Podmiot odpowiedzialny:Sąd Rejonowy w LeskuWytworzył:b/dOpublikował:Piotr WdowiakDokument z dnia:2025-12-31 16:39:04Publikacja w dniu:2025-12-31 16:39:04Zmiany:PodejrzyjPodmiot odpowiedzialny:Sąd Rejonowy w LeskuWytworzył:b/dOpublikował:Piotr WdowiakDokument z dnia:2025-12-23 13:37:06Publikacja w dniu:2025-12-23 13:37:06Zmiany:PodejrzyjPodmiot odpowiedzialny:Sąd Rejonowy w LeskuWytworzył:b/dOpublikował:Piotr WdowiakDokument z dnia:2025-12-23 13:34:55Publikacja w dniu:2025-12-23 13:34:55Zmiany:PodejrzyjInformacjeMapa serwisuPolityka prywatnościKontakt z administratoremPomocDeklaracja dostępnościDane teleadresoweSąd Rejonowyw Lesku38-600 Leskoul. Plac Konstytucji 3-go Maja 9tel. 013-4689800NIP: 688-11-35-699;REGON: 000324352Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Lesku2026Copyright bySąd Rejonowy w LeskuRealizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych budynku Sądu Rejonowego w Lesku oraz budynku Zamiejscowego Wydziału w Ustrzykach Dolnych
Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych w dwóch lokalizacjach: w Lesku oraz w Ustrzykach Dolnych.
Dokumenty (1)
- INFORMACJA O WYBORZE OFERTYpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.